SBÍRKA PRO ZRZIČKU 🐈❤️

🙏🏻 Maminka Zrzička potřebuje vaši pomoc 🙏🏻

Milí kamarádi, 

jmenuji se Zrzička, rezavá kočičí maminka, která nutně potřebuje vaši pomoc.

Byla jsem nalezena na Želechovických pasekách, hladová, nemocná, s velkým bříškem. Nikomu jsem nepatřila, já kočička, která byla sama kotětem. Nikdo se nestaral o to, zda přežiji já nebo má děťátka, která se měla brzy narodit.

Teta v dočasce, ke které jsem se dostala se o mě starala jako o malé miminko, dávala mi to nejlepší papání, hladila mě a slibovala, že spolu vše zvládneme. Za dva týdny se mi narodilo pět sladkých koťátek a byla to teta, která byla celou dobu se mnou, ochotná mi pomoci. Byla jsem sice slabá, ale vše zvládla a stala se vzornou a milující maminkou.

Koťátka odrostla a začala odcházet do nových domovů. Nastal čas, kdy jsem se i já začala těšit na vlastní rodinu.

Před pár dny se mi začalo zvětšovat bříško a teta mě zavezla k paní doktorce. Ta pak řekla tu nejhorší zprávu – jsem nemocná, mám FIP.

Dostala jsem velký strach, ale byla tu zase má teta, která mi něžným hlasem slíbila, že i toto spolu zvládneme, že se vyléčím a pak mi najde hodnou lidskou maminku.

Útulek již vyléčil spoustu kočiček z nemoci FIP, má teď ale 250 koček a koťátek, mnoho velmi nemocných kočičích pacientů a hendikepovaných kočiček a nemá dostatek peněz na další léčbu.

Potřebuji proto vaši pomoc, prosím o, alespoň maličký, příspěvek na svou náročnou léčbu, která mi dá šanci žít.

Číslo účtu je 2300513018/2010 s poznámkou „Zrzička“.

Srdečné díky ❤️

maminka Zrzička 🐈