Finanční pomoc

Jak nám můžete pomoci?

Provoz útulku každý měsíc stojí tisíce a tisíce korun. Nakupujeme vše potřebné, platíme veterinární ošetření, v pravidelných intervalech je potřeba vymalovat, opravit karanténní klece, pořídit nová škrabadla,… 

Seznam a boj je to nekonečný. Pokud se nám v tomto boji rozhodnete pomoci, budeme moc vděční. V současné chvíli máme přes 300 koček, některé jsou staré, některé jsou nemocné, prosíme, pokud můžete, pomozte nám se o ně postarat. Jde to několika způsoby:

 

Příspěvek na účet

Číslo našeho transparentního účtu u FIO banky je 2300631495/2010

Můžete zadat jednorázový i trvalý příkaz k úhradě. Pomůže nám i malá částka; z těchto darů hradíme především veterinární péči, krmení a stavební materiál na budování výběhů a pokojů pro zvířátka v dočaskách. Finanční dar je dobrovolný, v případě zájmu je možno vystavit potvrzení pro odečet z daní. Finance jsou využívané v plné výši pouze pro potřeby zvířat a zajištění péče o ně.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ24 2010 0000 0023 0063 1495
SWIFT/BIC: FIOBCZPP

 

QR platba:

 

Věnování adopčního listu

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Mají rádi kočičky? Darujte jim kočičku z našeho útulku prostřednictvím VIRTUÁLNÍ ADOPCE a věnujte jim adopční list, který vám vytiskneme a odešleme.

 

Nákup v aukcích

Na našem Facebooku pravidelně pořádáme aukce, do kterých vždy dobří lidé přispějí svými výrobky a dárky, ale máme už i vlastní propagační předměty s logem útulku. Můžete si vydražit či koupit například placky, pexesa, kalendáře, pytlíčky se šantou a kozlíkem a mnoho dalšího.


Příspěvek do sbírkových kasiček

Nejen po městě Zlíně jsou rozmístěné sbírkové kasičky. Pokud na svých cestách některou z nich potkáte, budeme vděční za vhození každé korunky. Tímto také děkujeme všem firmám, které nám umožnily umístění kasiček v jejich prostorách.

Nové povolení k veřejným sbírkám máme z roku 2019.

 

Využití projektu Givt

Podpořte nás, kd nakupujete!
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na http://www.givt.cz
  2. Vyberete naši organizaci (Dobré ruce, z.s.) a e-shop, na kterém chcete nakoupit.
  3. Nakoupíte jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu!
Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče Chrome, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům.

 

Přes projekt Dárcovství obchodu VášChovatel.cz

Můžete pomáhat několika způsoby:

1) Nákupem produktu pro vašeho mazlíčka na VášChovatel.cz
Z každé vaší objednávky e-shop přispěje 5 Kč na dobrou věc.

2) Konkrétním finančním příspěvkem na VášChovatel.cz
Během objednávky můžete darovat částku v libovolné výši. Obchod pak tuto částku promění v body, za které si budeme moci vybrat produkty.

3) Dárkem pro útulek v podobě produktu
V sekci Potřebujeme koupit zvolíte některý z produktů, které aktuálně potřebujeme. Prodejce pak produkt vezme, zabalí a pošle přímo k nám.