SBÍRKA PRO TONÍČKA 🐱❤️

Sbírka pro kocourka se zraněnou nožičkou a dušičkou.

Dostal jsem jméno Toníček. Jsem zraněný na tělíčku i na mé kočičí duši.

O mém zranění vám vše napíši, málem jsem umřel, ale co je teď pro mě horší, když už jsem zachráněn, je má zraněná dušička. Má rodina se dozvěděla, že jsem v útulku a chtěla mě zpět. Když ale mí lidé zjistili, co mám za sebou a že by museli přispět na mou operaci a léčení, řekli, že nejsem jejich ztracený kocourek. A já je tak miloval a byl jsem jim oddaný…

Pouštěli mě ven, já byl rád, ale nikdo mi neřekl, že když bydlím blízko silnice, co se může stát. Proč mě jen nenechali pouze doma, kde jsem byl šťastný.

Já, silnice, jedoucí auto, …, pak už nic nevím. Když jsem se probral cítil jsem hroznou bolest. Zkoušel jsem několikrát vstát a odplazit se z cesty, ale vždy jsem spadl blíž a blíže místu, kde rychle jezdilo jedno auto za druhým. Bál jsem se, že mě některé z nich přejede. Opět jsem upadl do bezvědomí, bylo strašné vedro a ta bolest byla o to větší. Vzbudil jsem se až na trávníku, viděl jsem dva chlapce, kteří mě prý odtáhli ze silnice a paní se dvěma pejsky, která se rozhodla odvézt mě na veterinu a zachránit. Díval jsem se na ni nepřítomně, rychle jsem dýchal, byl jsem od krve a výkalů.

Na klinice mě začali ošetřovat a zjišťovat, co se mnou je. Pan doktor řekl té hodné paní, že pokud by mě nezajelo auto, že bych umřel. Prý už v tom horku už na mě sedaly mouchy a kladly vajíčka.

Zjistili, že mám zlomenou zadní nožičku. Dostal jsem infuze a léky proti bolesti.

To už se o mě dozvěděli v útulku Dobré Ruce ve Zlíně a přijali mě mezi své kočičky.

Druhý den jsem byl převezen na kliniku, kde mají zkušenosti s operací nožiček. Podstoupil jsem složitou operaci, tzv. osteosyntézu, zavedení drátu do stehenní kosti. Pokud vše půjde dobře, budu měsíc v karanténě, v klidové režimu a pak se budu  nožičku opět učit používat.

Dostávám léky proti bolesti, nožka teď nebolí, ale ta dušička, to srdíčko, co mi má bývalá rodina zlomila…

Budu se s tím pocitem, i se zraněnou nožkou, učit žít a možná už teď se do mě zamilovává má budoucí rodina, pro které nebudu jen bezejmenným tvorem. 

S novým jménem Toníček, začínám teď i nový život.

Pokud byste chtěli darovat, třeba jen maličkou částku, na mou operaci a léčbu, můžete ji poslat na číslo účtu 239075936/0600 s poznámkou „Toníček“.

Děkuji těm dvěma chlapcům, kteří mě odtáhli na trávník, hodné paní Kožíkové, která mě odvezla k ošetření, útulku, za přijetí a vám všem, kteří kočičkám pomáháte.

Váš vděčný Toníček, kocourek se zraněnou nožičkou a dušičkou ❤️