SBÍRKA NA NEMOCNOU KOČIČKU LUCINKU 🐈‍⬛❤️

🙏🏻„Buďte Lucinčino světlo v boji s nemocí FIP”🙏🏻

„Táhni odsud, ať už jsi pryč, fuj, tady nemáš co pohledávat,…“ a spoustu dalších moc krutých slov. To vše si musela vyslechnout, to vše musela zažít malá černá kočička jen proto, že se nenarodila nebo nezabloudila k hodným lidem. Již od prvních týdnů života živořila, dojídala zbytky u slepic, schovávala se před mrazem a deštěm, podvyživená, nemocná se zraněným a bolavým tělíčkem i srdíčkem. Doufala, že když přežila jeden den, tak má naději přežít i ten další. 

Nechali by ji umřít, dívali se na to a ještě jí vyhazovali, … 

Nevím, co jí vše udělali, co se tam stalo a ani se to nikdy nedozvím. Vím jen, že se v jednom člověku z rodiny projevilo něco, jako soucit, asi se na to utrpení kotěte již nemohl dívat. Dal ho do papírové krabice a přivezl k nám.

Ihned jsem jela na veterinu. Celá hlava kotěte byla jedna velká slepená krusta. Doslova jsme pod těmi nánosy hnisu nemohli najít oči.

Ale nejhorší bylo její bříško, bylo obrovské, vodnaté. Věděli jsme, co to znamená – FIP! Dřív by to bylo pomalé umírání kočičky, v lepším případě okamžité uspání. Dnes už je možnost záchrany. Je sice náročná fyzicky, psychicky a finančně, ale účinná. 

Slíbila jsem maličké Lucince, že bude další naší zachráněnou a vyléčenou. I když určitě přijde o své oko, i když bude maličká celý život, tak jí ten život zachráníme a ona bude žít.

Nerada slibuji něco, co nemůžu splnit. Vím ale, že okolo sebe máme spoustu lidí milujících kočičky, kteří nám vždy přispěchají na pomoc a vím, že nás v tom nenechají ani teď, kdy jejich podporu potřebuje malá, asi pětiměsíční, Lucinka.

Už tolik si toho vytrpěla, musí dostat šanci žít.

Jméno Lucie pochází z latinského slova lux – světlo. Buďte jejím světlem vy na cestě za vyléčením a budoucím šťastným životem.

Prosím, podpořte Lucinku a pomozte nám zaplatit její léčbu.

Sbírka probíhá na účtu č. 239075936/0600, s poznámkou “Lucinka FIP”

Já za Lucinku předem děkuji. 🐈‍⬛❤️

E.J.