POMOZTE ZACHRÁNIT ŽIVOT KOČIČCE SE ČTYŘMI NEJHORŠÍMI SCÉNÁŘI ŽIVOTA! 🐈‍⬛❤️

Představte si, že jste kočka – kotě, které již zažilo čtyři nejhorší scénáře svého krátkého života:

  • Jste bez domova.
  • Jste smrtelně zraněná.
  • Jste osamoceným 8 měsíčním kotětem.
  • A navíc jste ve vysokém stádiu březosti.

To je přesně případ kočičky, která byla nalezena v areálu firmy Toma v Otrokovicích. Její příběh je plný utrpení a strašlivé bolesti.

Tuto kočičku jsme převzali, jako těžce zraněnou s velkou otevřenou ranou se sepsí na hřbetu. Dle prvotních zpráv se mělo jednat o dospělého raněného kocoura.

Ze zprávy z veteriny je zranění vážné a bylo způsobeno nešťastnou náhodou, ale i možným úmyslným pořezáním zvířete. Neznáme přesné okolnosti, které vedly k tak smrtelnému zranění, ale jedno je jisté – bez pomoci by tato kočka zemřela.

A co je ještě srdcervoucí? Z dospělého kocoura je jen 8 měsíční kotě – kočička. A co víc, je ve vysokém stádiu březosti. Těhotenství zde představuje další komplikaci a riziko jak pro ni, tak pro malá koťátka, která brzy uvidí světlo světa.

Tato kočička dostala jméno Naděje, protože věříme, že má naději na záchranu a na lepší život pro ni i pro její děti.

S vaší podporou dnes můžeme zachránit život kočičky Naděje i jejích nenarozených koťátek. Každý příspěvek, ať je jakýkoliv, je pro nás důležitý. Jsme nedotovaný útulek, který zachraňuje a léčí kočičky pouze díky darům od hodných lidí. Aktuálně máme v útulku a v dočasných péčích téměř 300 kočiček.

Pokud chcete přispět, můžete poslat svou finanční pomoc na náš transparentní bankovní účet: 239075936/0600 s poznámkou Naděje

Děkujeme vám za vaši podporu a laskavost. Vaše příspěvky budou využity přímo na záchranu této zraněné kočičky a jejích nenarozených dětí. ❤️