Zlatůšik

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Klidná

Zvláštní znaky: Zlaté srdce


🎉 Květen měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá OZZY (Zlatůšik) 🐈
Ahoj, 
už dva a půl měsíce jsem u své nové rodiny v Uherském Hradišti.
Mám se moc dobře a jsem zde šťastný. 😻
Mou nejoblíbenější zábavou je teď pobyt na balkoně, kde se rád vyhřívám na sluníčku. 😺
Maminka o mě říká, že jsem úžasně hodný kocourek a že je ráda, že mě má. 😻
No a já zase o mamince říkám, že je tou nejzlatější a jsem rád, že si mě vzala a tak krásně se o mě stará. ❤️
10. 5. 2020
Čtvrtek byl velkým dnem pro kocourka se zlatou povahou a zlatým srdíčkem, našeho Zlatůšika.
Odjel se svou novou maminkou do Uherského Hradiště, kde v bytě zaplní prázdné místo po zemřelém kocourkovi a v srdci své paní ho nahradí svou milou přítomností, mazlivou a hodnou povahou a hlavně láskou, kterou jí bude projevovat každičký den.
Zlatůšiku, kocourku zlatý, přejeme ti krásná společná léta s tvou mámou, hodně mazlení, báječné hry, dobré papání a měkkou postýlku na spinkání, ale hlavně lásku, kterou si zasloužíš. 😘 
27. 2. 2020
 
————-
 
Pokud chcete kočičku s opravdu zlatým srdcem 💛, klidnou a dobrosrdečnou, pak si určitě vyberte našeho Zlatůšika. Je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak pro starší i staré lidi.
Ahoj přátelé,
já jsem dvoubarevné kočičí zlato jménem Zlatůšik. 🐈 Zlatůšik se jmenuji, protože pocházím ze Slovenska, kde jsem se toulal na ulici v jednom menším městě na východě. Proto to jméno Slovensky, ale hlavně se tak jmenuji, protože mám opravdu zlatou a bezkonfliktní povahu. 😻 Jsou mi přibližně dva roky, jsem zdravý, kastrovaný, odčervený i naočkovaný. Jsem velmi hodný, přátelský a rád se mazlím. Jsem čistotný a naučený na kočičí záchodek. Jsem typický gaučový povaleč vhodný do bytu. Budu vám rád dělat společnost u televize i čtení knih, kdy mě můžete hladit po mém hebkém kožíšku a pokud si mě vezmete do postele 🛏 , můžete se ke mě přitulit jako k měkkému polštářku. 
Pro ty, kteří se již nemůžou dočkat mazlení se Zlatůšikem, 😉 je tu náš telefon 775 229 240.