Vendelínek

Vendelínek


Narození: 9. 9. 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá, milá

Zvláštní znaky: Jednorožec


Často se nám stane, že naše kočička odejde do nového domova a my čekáme na zprávu od jejích rodičů. Ne však nervózně, ale s potěšením, protože víme, že se kočička dostala do těch nejlepších rukou. To byl případ i adopce maličkého Vendelínka, s jehož rodiči jsme byli v kontaktu už před časem. 
A tady je ta krásná zpráva:
„Dobry den, 
posíláme zprávu z nového domova. 😊 Samík je správný neposeda, ale umí být i to nejhodnější koťátko na světě. 😊Nejraději během dne přivádí svou novou mámu k šílenství tím, že šplhá po záclonách a brousí si drápky na pohovce. Ale když se přijde přitulit, tak mu odpustíme jakoukoliv jeho lumpárnu. A to už moc dobře ví. 😄 Vždycky chvíli řádí a pak někde odpadne. Jakmile se někam hnem, hned je u nás. Chodí za námi jako pejsek. V noci moc rád spinká s námi v posteli. To se vždycky schová pod maminčinu paži a spinká. Ale běda jak se táta pohne, to pak hned je na něm a okouše tu část těla, která je zrovna venku. 😊 Když chce někam jít, tak nejradši chodí přes naše hlavy a je mu úplně jedno, že dole má daleko víc místa. Taky rád v noci sleduje, co se venku děje. Lehává na širokém parapetu, kde má pelíšky. Z tama má výhled na celou ulici. Takže může vše pozorovat. Je to naše miminko a už se moc těšíme na naše první společné Vánoce.😊 Uvidíme, co řekne na stromek. 😆“
Teto Terezko, čteš to s námi? Jak jsi toho kluka vychovala? 🤣 No to jsme zvědaví na zprávy od jeho sourozenců. 🤣
Samíčku, máš úžasnou mámu s tátou, péči, lásku, tak ji rodičům vracej a miluj je. Víme, že všichni budete spolu moc šťastní, jste jedna báječná rodina. 😘
13. 12. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jmenuji se Vendelínek a jsem 3 měsíce starý. 😽
Mám sněhobílý kožíšek a kvůli černému flíčku na hlavičce jsem jedinečným kočičím jednorožcem!
Vypadá to, že ze mě vyroste pořádně velký kocourek – přerostla mě jen sestřička Kozorůženka. 
Umím vyčarovat kouzelně zamilovaný výraz, ale taky umím držet takový ten drze-frajerský úšklebek. Miluji, když si s námi teta hraje a mazlí nás. 
Většinou si jako první zaberu něčí klín a dožaduji se hlazení. Mám rád, když mi někdo věnuje pozornost. Jsem pak umazleným zlatíčkem. 
Na pejsky momentálně ještě prskám, s ostatními kočkami nemám problém, ba naopak bych k sobě moc rád měl nějakého kočičího parťáka – nejideálnější by byl můj bratříček (Inkoustík Gustík) nebo nějaká sestřička (Kozorůženka, Maluška nebo Stráčenka). 
Jsem zdravý, odčervený, až vyrostu bude u mě nutná kastrace.
Rád bych žil v nějakém domečku nebo bytě, venku jsem totiž ještě nikdy nebyl a je to pro mě velká neznámá. 😻
 
Chtěli byste mít doma jedinečného kočičího jednorožce? 
📝 Pište nám do zpráv.