Toto

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Mazlivá

Zvláštní znaky: Velké krásné oči, rád spí v posteli


🎉 Duben měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá TOTO 🐈
Ahoj,
jsem rok a půl starý okatý krasavec Toto, ale rodiče, u kterých jsem asi čtyři měsíce mi říkají Totošku, Totyne nebo Totynku.
Jsem prý jejich děťátko a tak se o mě i starají. 
Maminka je nejlepší na krmení a mazlení a tatínek je zase můj kamarád, hraje si se mnou, kočkujeme se a vyrábí mi různé zajímavé hračky. 😻
Od prvního dne, kdy jsem k rodičům přišel jsem obsadil jejich postel. Naštěstí ji máme dost velkou, že se tam všichni vlezeme. Nejprve se vždy ovinu mámě kolem krku a chci škrabkat a mazlit se a pak když usínám, přestěhuji se do nohou nebo mezi rodiče.
Vstávám brzy a tak když ti mí dva lenoši, ještě spí, zkouším řádit v kuchyni, abych je probral a pak jim nosím své oblíbené hračky do postele, aby věděli, že nastává čas her. 😹
Miluji návštěvy! Vím, že se všem budu líbit a budou mě obdivovat a hladit. Okamžitě se každému příchozímu vyšplhám až ke krku, přitulím hlavičku a chci se mazlit.
Jsem nespoutaný běžec, lezec na vše a všude, zápasník, prostě kocourek plný energie, ale když jsem unavený to jsem nejraději u mámy v náručí, kde spokojeně usnu.
A co více, můj táta se prý se mnou chlubí svým kamarádům a já si myslím, že oni mu mě tiše závidí. 😺
Jsem šťastný kocourek a dělám své rodiče šťastnými. ❤️
7. 4. 2020
Toto by adoptován 8. 12. 2019
 
Mňauky,
jsem krasavec Toto. Asi se, když mě pojmenovávali spletli, chtěli mě dát jméno Oko. Mám totiž očka kulatá a velká, jako sovička. 
Nalezli mě pohozeného v keři u Dunaje v Bratislavě. Byl jsem tak maličký a v příšerném stavu, že si mysleli, že nevydržím ani přepravu do Zlína. Týden jsem pak na klinice bojoval o život a další měsíc mě museli v útulku dávat do pořádku.
Teď už jsem ale naprosto zdravý kocourek. Jsem nejen krásný, ale také hrozně mazlivý a strašně rád spávám v posteli. Právě teď v listopadu mám narozeniny, 1 rok a k těm bych si nejvíce přál novou rodinu, třeba i s malým bytem, ale hlavně velkou postelí, ať se tam všichni pohodlně vejdeme.
Jestli jste rodina podle Totova přání můžete hned zavolat na tel.: +420 775 229 240