Timmi

Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá REX (Timmi) 🐈
Rex byl nalezen v Uherském Hradišti na zahrádce restaurace, s pahýlkem nožičky, která byla později amputována až ke kyčli, protože si ji pořád odíral do krve.
Je to jedno z našich prvních umístěných koťat. ❤️
Byl adoptován v roce 2012 do Prahy.

Dobrý den, 🙂
Rexík se má myslím dobře 🙂.
Má pořád fantastickou povahu, je to mazel, když si ho  člověk vezme do  postele, je jak hadrová panenka, hrozně pokojenej a jen  untenzivně vrní 🙂. Kamarádí se s ostatníma kočkama, je hrozně přátelský, máme celkem 7 koček (všechny kastrované exútulačky) se všema mladšíma se kamarádí od začátku, se všema spí na střídačku v pelíšku, hrajou si atd., ale fascinuje mě, že si dokonce našel po letech trpělivě cestu k našemu prvnímu nejstaršímu samotářskému kocourovi, který neměl moc rád kočičí společnost, tak ten nejdřív Rexe odháněl, později ho tak nějak toleroval a teď už se regulérně kámoší, čemuž bych před pár lety vůbec nevěřila 🙂.
Jinak teda Rex je přátelský nejen ke kočkám, ale i k dětem 🙂. Máme 4.  poslední dítko, teďka roční a právě Rex je jedinej z našich koček, co opravdu vždycky vyhledával a + vyhledává vyloženě společnost i těhlech nejmenších dětí, byť jsou ještě necitlivé a občas omylem při hlazení trhají chlupy a ostatní kočky se před naší nejmladší občas uklízejí, tak právě Rex naopak vyloženě za ní chodí xkrát denně, otírá se, nechá se klidně půlhodiny „hladit“ a ještě u toho vypadá spokojeně 😀.
Ještě bych možná mohla napsat, že pravidelně očkujeme a odčervujeme, ale jinak se Rexík drží úplně zdravý, občas řešíme u některých koček zdravotní problémy, ten náš starý kocour třeba byl v zimě často na veterině kvůli zánětům močáku, jiného trápily zuby, ale Rex je celé ty roky úplně v pohodě 🙂 (ťuk ťuk).
Prostě celkově si troufám říct, že je u nás šťastnej 🙂.

Fotky jsou, když byl ještě kotě a aktuální, jako krásný dospělý kocourek. 😍
2012