Tigi

Tigi


Narození: Září 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ne

Povaha: Hodná, milá, hravá

Zvláštní znaky: Dlouhosrstá kráska

Datum příjmu: 5. 2. 2021

Místo nálezu: Buchlovice


Tiginčin příběh: 😉
„Ahoj, 
jmenuji se Tigi. 
Byla jsem adoptovaná jako bezejmenná kočička. Jméno mi dali až moji adoptivní rodiče, kteří si pro mě dojeli z Napajedel. 
V novém domově na mě čekala kočičí kamarádka Miunka (dříve Modřenka), která byla také adoptovaná před rokem jako já. S Miunkou se teprve seznamujeme, ale už na sebe neprskáme tolik, jako na začátku a vydržíme i spinkat kousek od sebe, hlavně když nás obě rodiče mazlí. To pak vrníme radostí a společné škádlení jde stranou. 
Už nejsem takový strašpytlík a chodím k páníčkům sama pro pomazlení, ale do náruče se mi zatím moc nechce. 
Ráda pozoruju páníčka, když pracuje na počítači, nebo sleduji s nimi film. Když zrovna nespím, tak jsem akční a hraji si s hračkama, kterých mám v novém domově spoustu a také chodím na škrabadlo, ale nejlepší jsou páníčkovi náramky, ty okusuju každou chvíli. 
Mám se tady skvěle a doufám, že ostatní kočičky se dostanou do dobrých rukou.“ 😻
 
Útulkový příběh: 😉
Tiginku, její sourozence i další koťátka jsme přijímali po odchycení z kolonie koček v Buchlovicích. Koček, které tam žili ve špatných podmínkách bez pomoci, kterých se chtěli lidé zbavit … Některá koťátka byla nemocná, některá velmi plachá. Všem jsme ale chtěli nejít ty nejvhodnější a nejlepší domovy.
Když se nám ozval mladý pár, kteří od nás mají z minulého roku adoptovanou kočičku Miunku, že k ní chtějí kamarádku, neváhali jsme a krasavici Tiginku jsme jim svěřili do péče. Věděli jsme, že Miunka se má královsky a je milovanou kočičkou. Tak se tedy teď láska rozdělila a jsou milovány kočičky dvě. 🥰
Tiginko a Miunko, báječní rodičové, ať jste všichni moc šťastní a vzájemně se máte rádi. Přejeme spoustu krásných zážitků i společných let. 😘
1. 3. 2021