Sweet

Sweet


Narození: 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Přátelská, přítulná, mazlivá


Roční kocourek Sweet nám poslal tak krásný dopis z nového domova, že není třeba nic psát, pouze pozorně číst: 🥰
 
„Ahoj kamarádi,
už je to týden co jsem našel nový domov a skvělého páníčka. 
Páneček mě nejdříve vzal k moc hodné paní doktorce, která mi ostříhala drápky a vyčistila ouška. Po celou dobu jsem byl moc hodný a statečný, pořád mě všichni chválili a říkali že jsem úžasný.
Po příjezdu k pánečkovi jsem celý natěšený vyběhl z přenosky a začal jsem prozkoumávat nové teritorium. Zjistil jsem, že budu mít i kamarádku, která s pánečkem bydlí asi 2 roky. Bohužel kamarádka se hned nechtěla kamarádit a vrčela na mě. 
Naštěstí všude kolem mě je hodně hraček, tak se umím zabavit i sám. Po týdnu spolubydlení si na mě ta druhá kočička začíná pomalu zvykat a pomalu se k sobě přibližujeme. Věřím, že si brzo začneme hrát společně a předěláme byt podle sebe. 😸
Co se týče pánečka, tak jsme velcí kamarádi. Často se spolu mazlíme a hrajeme. V noci spím hezky zachumlaný do peřin a nebo pánečkovi přes ruku. Páneček mi už skoro úplně vyléčil rýmu. Na jídlo dostavám výborné granulky na podporu trávení a znamenité masové konzervy. Občas dostanu i smetánku, nebo mlíčko.
Jediné kdy páneček „nadává“ je, když si chystá maso na stejky a já ho tak dlouho otravuji, dokud mi kousek nedá. Hold jsem prostě šelma masová. Naštěstí nemusím dlouho přemlouvat a vždy dostanu pár šťavnatých kousků.
Kamarádi, přeji Vám všem, ať najdete taky takového zlatého pánečka. 😻
Mějte se krásně 
S pozdravem Sweet Dean Winchester (Ano, mám krapet rozšířené jméno 😺 )“
 
Sweete Deane Winchestre, v našem útulku jsi dostal jméno Sweet nejen proto, že jsi sladkým kocourkem, ale taky proto, že jsme věděli, že tě čeká sladký život. Teď máš to jméno přímo šlechtické a tak ten tvůj život bude nejen sladký, krásný, ale přímo snový. Díky tvému milému a úžasnému tatínkovi a kočičí kamarádce prožiješ dlouhý a šťastný kočičí život.
Přejeme Vám všem moc vzájemné lásky. 😘
6. 2. 2021