Šmoulinka

Kdo je slečna Šmoulinka?


Narození: 2021

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Mazlivá, dobrácká

Zvláštní znaky: Oddaná kočička

Datum příjmu: 13. 9. 2023

Místo nálezu: Zlín

Týraná Šmoulinka je již zdravá a už vyhlíží své rodiče. ❤️
Jsou jí asi 2 roky, je to umazlená, vděčná a hodná kočička do bytu i k další kočičce.
Dáte jí šanci poznat lásku a teplo domova? 💕
 
Zde je její příběh: ⬇️
 
Týraná Šmoulinka 🐈😞
Kdo by řekl, že tato drobounká sladká kočička byla obětí tyrana, který ji způsobil taková zranění, že by bez pomoci, která přišla doslova v poslední chvíli, v bolestech zemřela.
Je středa 7 hodin ráno, kdy dostává paní Janišková telefon s prosbou příjmu kočičky. Ta prý obchází lidi na zastávce trolejbusu na Jižních Svazích a prosí o pomoc, až tak, že chce i nastoupit do trolejbusu. Představte si tu bezmoc ubohé kočičky, když z těch mnoha lidí ji všichni jen odhánějí a odstrkují a pomohla jen jedna osoba, která k nám zavolala.
Paní Janišková je na místě za 5 minut, trolejbus už odjel, zastávka je bez lidí, ale také bez kočičky. Nevzdala to, obcházela okolí, volala a za chvíli z pod keře vyběhla drobná kočička, která se v klidu nechala pohladit, naložit do přepravky a vypadala velmi vděčně a oddaně.
Při kontrole na veterině paní doktorka zjistila, že kočka má tak 2 roky, avšak vážné vnitřní zranění, kdy měla oddělený močový měchýř. Zranění, které si nemohla nijak udělat, které bylo následkem silného kopnutí či vícero kopanců.
Ihned podstoupila operaci, močový měchýř je přišitý a kočička se nyní u nás zotavuje.
Dali jsme jí jmého Šmoulinka podle malých obchůdků, které se nad zastávkou nacházejí a kterým se v celém Zlíně neřekne jinak, než Šmoulí město.
Šmoulinka na svou lásku k lidem málem doplatila životem. Můžeme se jen domnívat, zda jí zranění udělal její bývalý majitel nebo se stala obětí bestie, u které hledala venku lásku a dočkala se kopání.