Šmoulinka

Kdo je slečna Šmoulinka?


Narození: 2021

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Mazlivá, dobrácká

Zvláštní znaky: Oddaná kočička

Datum příjmu: 13. 9. 2023

Místo nálezu: Zlín

„Posílám krásný, kočičí pozdrav z nového domova 😻 dostala jsem nové jméno Julinka už jsem si na něj zvykla.

Jsem tu moc spokojená, mám plné misky dobrého jídla, nikdo mi tu neubližuje, neohrožuje, je tu klid, pohoda, cítím se tu v bezpečí 😽 jen občas přijede maminčina vnučka, tak je tu trochu vzruchu 😺. Vnučka má ze mě respekt – a to je dobře, nerada bych ji škrábla. Když mě chce pohladit, volá ,,babi pojď“ a pak říká ,,babi to stačí – už nadává“ (to jako já 😺?)

Přeji všem kočičkám ať taky najdou svou milující rodinu, jako jsem ji našla já.

Julinka ❤️“

 

Milá Šmoulinko – Julinko,

zažila jsi tolik zlého, člověk ti tak ublížil, že jsi málem umřela a přesto jsi na lidi nezanevřela a tvé srdíčko zůstalo otevřené pro nový šťastný život po boku milující maminky, která již nikdy nedopustí, aby jsi byla smutná a po jejímž boku prožiješ dlouhý a spokojený život. 💖

Moc na tebe milá kočičko vzpomínáme a posíláme do tvého domova všem spousty pozdravů. 😘

S láskou tety z útulku. ❤️

25. 11. 2023

 

————-
Týraná Šmoulinka je již zdravá a už vyhlíží své rodiče. ❤️
Jsou jí asi 2 roky, je to umazlená, vděčná a hodná kočička do bytu i k další kočičce.
Dáte jí šanci poznat lásku a teplo domova? 💕
 
Zde je její příběh: ⬇️
 
Týraná Šmoulinka 🐈😞
Kdo by řekl, že tato drobounká sladká kočička byla obětí tyrana, který ji způsobil taková zranění, že by bez pomoci, která přišla doslova v poslední chvíli, v bolestech zemřela.
Je středa 7 hodin ráno, kdy dostává paní Janišková telefon s prosbou příjmu kočičky. Ta prý obchází lidi na zastávce trolejbusu na Jižních Svazích a prosí o pomoc, až tak, že chce i nastoupit do trolejbusu. Představte si tu bezmoc ubohé kočičky, když z těch mnoha lidí ji všichni jen odhánějí a odstrkují a pomohla jen jedna osoba, která k nám zavolala.
Paní Janišková je na místě za 5 minut, trolejbus už odjel, zastávka je bez lidí, ale také bez kočičky. Nevzdala to, obcházela okolí, volala a za chvíli z pod keře vyběhla drobná kočička, která se v klidu nechala pohladit, naložit do přepravky a vypadala velmi vděčně a oddaně.
Při kontrole na veterině paní doktorka zjistila, že kočka má tak 2 roky, avšak vážné vnitřní zranění, kdy měla oddělený močový měchýř. Zranění, které si nemohla nijak udělat, které bylo následkem silného kopnutí či vícero kopanců.
Ihned podstoupila operaci, močový měchýř je přišitý a kočička se nyní u nás zotavuje.
Dali jsme jí jmého Šmoulinka podle malých obchůdků, které se nad zastávkou nacházejí a kterým se v celém Zlíně neřekne jinak, než Šmoulí město.
Šmoulinka na svou lásku k lidem málem doplatila životem. Můžeme se jen domnívat, zda jí zranění udělal její bývalý majitel nebo se stala obětí bestie, u které hledala venku lásku a dočkala se kopání.