Sky a její děti Iči, Skreči, Glum, Miňonka a Star

Sky a její děti Iči, Skreči, Glum, Miňonka a Star


Narození: 2019 + 7. 5. 2021 (5 koťat)

Pohlaví: Kočka + 3x kocourek + 2x kočička

Kastrace: Ano + Ne (5x)

Očkování: Ano + Ne (5x)

Povaha: Mazlivá, klidná, hodná

Zvláštní znaky: Krásná kočičí rodinka

Datum příjmu: 3. 5. 2021

Místo nálezu: Buchlovice


Tak takovou adopci jsme tu ještě neměli. 😍😍😍😍😍😍
To, že se občas naši dočaskáři nechají unést city a láskou k některému svěřenci, jsme si již zvykli, ale že se rodina, která nám dělala dočasnou péči pro kočičí maminku s pěti dětmi, zamilovala tak, že si je všechny i s maminkou nechává, to je tu opravdu poprvé. 
A to již mají doma své kočičky a dva pejsky! 🥰
 
„Z jednodenních koťátek, které k nám do dočasné péče přišly vyrostlo pět nádherných zlobivých kuliček štěstí, které jsme už nemohli dát pryč. 
🥰
Obsadili nám velice rychle celou ložnici a dělají nám pravidelný budíček 3:30 ráno, kdy nám lozí doslova po hlavách. Dva světlejší zrzečci dostali jména Iči a Skreči, tmavý zrzavý kluk je Glum, mourovaná whiskas holčička je Miňonka a želvovinka Star. 
Jejich maminka je stále ještě netykavka, ale dělá velké pokroky. Divoká kočička odchycená do sklopce, která byla vystrašená a měla strach hlavně o své děti, je teď drzá krásná kočka, která se sice nepřijde nechat pohladit, ale bereme jako velký pokrok i to, že si za námi lehne do postele a v ložnici ji “nevadíme”. 😂 “
 
Krásná velká lidská i zvířecí rodinko, Sky, Iči, Skreči, Glume, Miňonko a Star, u Vás doma je tolik lásky, že by Vám mohlo mnoho lidí závidět. 😍
My Vám přejeme, v celém Vašem životě, jen to nejlepší, nejkrásnější, spousty společných veselých chvil, ale hlavně zdraví a mooooc štěstí.
Jste úžasní a my jsme rádi, že máme takové kočičí přátele. ❤️
16. 6. 2021