Samanta a Denny

Samanta a Denny


Narození: Listopad 2019 + Květen 2020

Pohlaví: Kočka + Kocour

Kastrace: Ano + Ne

Očkování: ano + Ne

Povaha: Hodná, velmi mazlivá, milá

Zvláštní znaky: Dvojitá láska


Chcete vědět, jak se teď má krásná, okatá kočička Samanta, která zažila již jedno velké zklamání, díky bezohlednému a sobeckému páníčkovi? 🥰
A jak se má chlupatý krasavec Denny, který teď s ní bydlí v jejich novém domově? 🥰
 
„Čauky mňauky,
jsem kočička Samanta a před dvěma týdny jsem spolu s kocourkem Dennym odešla do nového domova. 
A vybrala jsem to dobře. Zabrala jsem si místo šéfové a domácího zpravodaje. 
Chuť k jídlu máme oba výbornou, čistotní jsme přímo vzorně. 
Já nejraději ležím paničce na klíně a mazlím se a vrním. 
Denny je ještě trošku bázlivý, raději leží na parapetu a sleduje ptáčky za oknem nebo se honíme po celém bytě za světýlkem. To máme oba moc rádi. A kde spíme? Já samozřejmě v posteli a Denny si zabral křeslo. 
Panička říká, že jsme její zlatíčka, ale to my oba víme, jak jinak, že. 😸😸 Zdravím hodné tety z útulku a posílám pár fotek.“
 
Myslíme si, ne vlastně, my víme, že toto je ten nejúžasnější domov pro obě kočičky. Jejich maminka je skvělá a vytváří kočičkám milující domov, který bychom přáli i dalším našim svěřencům. 🥰
Milá maminko Samanty a Dennyho, milé její kočičí děti, buďte zdraví a šťastní a prožijte v lásce ty nejkrásnější společné roky. 😘😘
 23. 1. 2021
 
————-
 
Dobrý den, 
jsem roční drobná a moc hodná kočička Samanta.
Zoufale jsme mňoukala za plotem jednoho objektu průmyslové zóny na Lukově. 😿 Mé usedavé naříkání uslyšela hodná slečna z kanceláře, plot přelezla a zachránila mě. Po této obětavé slečně jsem dostala své jméno Samanta. 
Jsem zdravá, očkovaná a kastrovaná kočičí holčička. 🐱
I když jsem drobné postavy, mám energie na rozdávání. Vše mám pod kontrolou u všeho musím být.
Byla bych moc ráda, kdyby má nová rodina už měla nějakou kočičku. Pokud by byla malá, tak bych měla parťáka na hraní, pokud bude starší, nahradí mi maminku, kterou jsem skoro nepoznala a naučí mě vše, co ani ještě teď neumím.
Jsem náročná na hraní, mazlení, prostě na všechno. 
Nejraději spinkám v posteli a doufám, že má rodina bude mít velkou, měkoučkou a pohodlnou. Ale hlavně, že bude mít zlaté srdce a bude mě milovat. 😍
 
Pokud se chcete zajímat o malé zlatíčko Samantu, pište nám do zpráv. 📝
 
————-
 
Velké zklamání – Samanta a Andílek
I přesto, že si všechny nastávající rodiče kočiček prověřujeme, aby se dostaly do milujících rodin, nemůžeme odhalit jedno, a to lidskou sobeckost a bezohlednost. Ne vůči nám, my už jsme zvyklý na ledacos, ale vůči těm bezbranným tvorečkům, kočičkám.
Ale začněme od začátku.
V dubnu jsme dali mladému páru do adopce malou půlroční princezničku Samantu. Chodili nám samé krásné zprávy. My byli šťastni, že je v krásném domově a proto když se na nás, za necelé dva měsíce, obrátili, že chtějí pro kočičku kamaráda, neváhali jsme ani chvíli, že jim kocourka dáme. Vybrali si, pro nás, velmi citlivou adopci, naši srdeční záležitost, sladkého kocourka Andílka, toho kocourka, který byl doslova vyrván ze spárů smrti, z rukou, školou povinných kluků, kteří ho týrali a chystali se zabít. Tento křehoučký kocourek, u kterého se delší čas léčily rány na tělíčku i duši, kocourek s počátečními imunitními problémy, našel stálou rodinu. 
Ano to jsme si tehdy mysleli a sledovali Samantin a Andílkův život, přijímali časté zprávy a věřili, že tyto kočičky budou šťastny celý život.
Není to ještě dva týdny, čteme zprávu a nemůžeme věřit vlastním očím. Kočičky nám chtějí vrátit a důvod? Prý přišli o bydlení a to nám uváděli, že jsou ve svém a majitel bytu, který si budou pronajímat, zakázal kočky. Nejen, že, jak jsme se poté přesvědčili, nám v mnoha bodech dotazníku lhali, ale pro kočky, které tak údajně milovali, neslevili nic se svých požadavků nepodnikli žádné kroky k hledání jiného bydlení. Pronajímatel sice nemá právo zakázat v bytě zvíře, ale byt by prý pronajal někomu jinému. Paní Janišková se snažila najít řešení a dokonce nabízela, že jim pomůže sehnat pronájem jiný.
Ne …, to co celou dobu vypadalo, jako dokonalá adopce, jako úžasní a zodpovědní lidé,… tato bublina se rozplynula.
Vlastní pohodlí zvítězilo, hlavně žádné komplikace, žádné řešení, vrátit to, co tak strašně milovali, je snažší.
Nastalo zklamání, hořkost, zlost, lítost s koťaty.
A tak máme dvě zklamané dušičky již týden zpět v útulku, dvě smutná odkopnutá kočičí mrňata, která si myslela že jim štěstí již bude přát a budou milováni. Pro Samantu je to zklamání první, Andílka již lidé zklamali potřetí.
Přesto ani jeden z nich nepřestal věřit v dobro a lásku, která je někde čeká, nepřestali milovat lidi a doufat.
Opět proto hledáme rodinu, nejraději pro oba dohromady. Někoho, kde už budou napořád, kde je budou milovat.
Koukněte do jejich očí, je tam tolik lásky a očekávání.
Nabídnete jim někdo ten opravdový domov?
 
————-
 
V pátek si odvezl pár mladých milých lidí naši nejmenší panenku Saminku.
Chodí nám o ní samé krásné zprávy, které nás doslova, při čtení, blaží. 😍
No posuďte sami:
„Samanta je teď náš jedináček a moc dobře si to uvědomuje, protože se ráda nechává rozmazlovat. Mazlení se, to je její. To by mohla klidně celý den. A když ji necháme chvíli bez her, tak si dá šlofíka a večer, když jdeme spát, nám moc ráda ukáže, kolik energie nabrala. A prostě bude po jejím a bude se hrát. Pozornost si získá klidně i tak, že z trucu začne škrábat sedačku a čeká, dokud nepřijdeme. Ale my si ji i tak naprosto zamilovali, je to naše princezna a vůbec nám nevadí, že je to mlsná divoška, která opravdu umí dlouho trucovat, když není tak, jak by chtěla. Jinak přes den moc ráda odpočívá v chládku pod postelí, na žehlicím prkně nebo na vrchu sedačky, odkud může hezky kontrolovat, kde se co děje, protože od doby, co je u nás se bez ní nic neobejde a u všeho musí být. 
Běda, jak by se chtěl někdo v klidu najíst. 
V pelechu spí jen když ví, že něco provedla, ale to my už prokoukli a většinou je to večer, když ví, že dělá velký bordel. Ale po chvíli se stejně uvelebí v posteli za hlavou a spinká až do rána. 
Snažíme se ji naučit i na granulky, ale tedy marně. Ty a hovězí kapsy ona tuze nerada, taková kuřecí kapsa nebo tuňák a paštiky z králíka, to je její. Však my ji nenecháme o hladu a ona to dobře ví. Zatím zkoušíme, co jí chutná a ona nám to dává hezky najevo. 
Z her má nejradši když nahání vábničku po celém bytě, ta rolnička ji přivádí k šílenství. Po takové divočině klidně prospí celou noc a my rádi spíme za zvuku jejího předení.
Kdo by odolal těmto nádherným kukadlům.”
Saminko, vybrali jsme ti skvělé rodiče, kteří tě milují a budou milovat po celou dobu vašeho dlouhého života. 😘
3. 4. 2020