Půlnoc

Kdo je holčička Půlnoc?


Narození: 6. 5. 2022

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Hodná, mazlivá

Zvláštní znaky: Mourovatá pomocnice s uklízením

Místo nálezu: Narozena v dočasné péči v Dětkovicích u Vyškova

Maličká kočičí holčička Půlnoc odjela do nové rodiny a pár dnů nato onemocněla. Měli jsme o ni starost a báli se, aby to nebylo něco vážného. Teď už můžeme s radostí říci, že kočička, která se teď jmenuje Midí, je zdravá a roste do krásy. 😍

Je v milující rodině, která o ni pečuje a rozmazluje ji. 🥰

Děkujeme úžasným rodičům za lásku, jakou jí dávají. 😘

 

„Dobrý den,

kočičce se daří vcelku dobře. Je šťastná, spokojená a dostala jméno Midí. V této chvíli už není žádný kout, který by ještě její maličkostí nebyl prozkoumán. A při nedávném stavení škrabadla nám aktivně pomáhala. Její nejoblíbenější hračkou se stal medvídek Míša a pingpongový míček.

Avšak před několika dny jsme byli u veterináře původně z důvodu očkování, ale ten nám bohužel oznámil, že má infekci v těle a také jí vzali testy na plíseň v kožíšku. Také dostala antibiotika, které naštěstí už pomalu zabírají. Snad se nám brzy uzdraví. Je to naše malá bojovnice a už do naší rodiny plně přilnula.

Rodiče Midí“ 😍

16. 8. 2022

 

————-

 

Dobrý den,

mé jméno je Půlnoc. 😽

Jsem krásně mourovatá kočičí holčička, narozená 6. 5. 2022. 

Jsem moc mazlivá, hodná, společenská, zvědavá a hravá. 😻 

Nejraději pomáhám tetě se zametáním, tak, že lovím smeták a vysypávám lopatku. 😸 Když zrovna nepomáhám a neuklízím, tak si hraji s míčky a lovím plyšové myšky.

Jsem zdravá, odčervená, čistotná a podmínkou je má budoucí kastrace. Byla bych moc ráda, kdybych mohla jít do adopce s některým bráškou nebo alespoň ke kočičí kamarádce. 😻

 

O její adopci nám

📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín

nebo

☎️ volejte na telefon +420 775 229 240