Princezna Mojenka

Princezna Mojenka


Narození: 4. 4. 2020

Pohlaví: kočka

Kastrace: ne

Očkování: ne

Povaha: Hodná, mazlivá

Zvláštní znaky: Mourovatý kožíšek


Kdopak nás to zdraví z nového domova?
To je samotná krásná Princezna Mojenka.
Ještě ani týden není u nové rodiny, ale už si všechny získala svou roztomilostí. S maminkou spí v posteli a lidskému bratříčkovi bere ke hraní jeho balonky.
Princezno Mojenko, rozdávej svou roztomilost a lásku a maminka ti lásku bude zase vracet.
I s tvou tetou Terezkou ti přejeme, ať jsi celý život moc šťastná a milována. 😘
3. 7. 2020
 
————-
 
Ahoj,
mé jméno je Princezna Mojenka.
Narodila jsem se 4. 4. 2020 a tak je mi teď teprve 11 týdnů.
Jsem nádherně zbarvená kočička a vím to o sobě. To ze mě ale nedělá namyšlenou kočku. Jen ráda zpovzdálí přihlížím k dění (a taky samozřejmě aby ostatní viděli, jak mám nádherný kožíšek). Když už se vynadívají, tak se přiblížím, abych jim svou kresbu ukázala i zblízka a mohla se nechat pohladit. To zbožňuji. Když ale tetu dlouho nevidím, tak přilítnu hned, jen aby mě co nejrychleji už konečně pomazlila.
Často při toulkách doprovázím svého brášku, ale sama bych se nikam moc nevydala. Je dobré zůstat tam, kde to dobře znám. Navíc po cestě můžete potkat nějaká cizí zvířata a těch se bojím. Nezaútočím, jen na ně prsknu, aby bylo jasné, že jsem nesvá. Ale kdybych se s nimi potkávala častěji, určitě bych si zvykla. Jen jak jsem říkala, je lepší zůstávat tam, kde to dobře znáte a kde se můžete schovat.
Čistota je pro mě základ. Mám ráda vždy čistý záchodek. V jídle nejsem vybíravá.
Jakmile se s tetou pomazlí můj bratříček, tak chci jít hned na řadu já. Pak si spolu většinou začneme hrát, a to mě moc baví! Musím ale být opatrná, abych tetě neublížila. Někdy mám pocit, že jsem to přehnala, tak to raději tetě olíznu. Nerada bych, aby jí to bolelo.
Zatím jsem byla jenom v bytě, venku to vůbec neznám. Jsem zdravá, odčervená a v novém domově, až trošku povyrostu, mě čeká kastrace.
Budu skvělou parťačkou pro každé chvíle, protože jsem důstojná, láskyplná a přítulná.
Pokud si chcete rezervovat k adopci kočičku Princeznu Mojenku, pište do zpráv nebo volejte na tel.: +420 775 229 240