Pošuk

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Živá, hravá a přátelská

Zvláštní znaky: Jeho „mňau“ jde slyšet přes celý dům


🎉 Květen měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá YODA (Pošuk) 🐈
Ahoj,
jsem kocourek Yoda. V útulku mi sice říkali Pošuk, prý proto, že jsem stále křičel z okna. Nepochopili, že jsem přivolával svou budoucí maminku. 
A stalo se, přijela a odvezla si mě domů. 
Tam byli pro mě překvapením králíčci, ale s nimi stále nejsem kamarád. Bolím se jich, mají strašně velké uši a ty divně zvuky, co vydávají. Utíkám před nimi na vyvýšená místa, kam oni nemůžou.
Aktuálně je ale mou největší zábavou lov holubů, kteří sídlí za zavřeným oknem. Nechápu, proč se mi ještě nepodařilo některého chytit, ale zlikvidovat předměty z parapetu již ano. 😺
Když zrovna nelovím, chovám se jako vysavač na cokoliv jedlého.
Máma si stále myslí, že až bude teď lepší doba, bude ze mě výborný terapeut. Nebojím se totiž lidí, mazlit bych se mohl celý den a když se mi ho nedostává, chodím si sám pro pohlazení. 😻
Jsem maminčin miláček a to i teď, když mám zrovna zaťaté drápky do její nohy. 😹
Je to oboustranná láska. ❤️
6. 5. 2020
Pokud se kočičce podaří najít nový domov, jsme rádi a o to více, když se podaří umístit již dospělou kočku. Proto vám s radostí oznamujeme, že dnes odjel do nového domova kočičí blázen 😄😻, náš velký mazel, čtyřletý zrzavý kocourek Pošuk, kocourek s neutuchající energií.
Bydlet bude v bytě v Olomouci a společnost mu budou dělat pouze dva králíčci. Jeho novou mámou je mladá paní, rehabilitační pracovnice, která chce v budoucnu Pošuka využít pro Felinoterapii. Když se u nás v útulku ti dva poprvé potkali, bylo vidět, že z obou stran je to láska na první pohled. Loučili jsme se s Pošukem a věděli, že jde do dobrých rukou a bude milován.
Čau kamarádi,
já jsem kočičí kluk Pošuk. Jsou mi přibližně čtyři roky a jsem tak trošku blázen. Samozřejmě jen v dobrém. Jsem mazlivý a přátelský, vynucuji si pozornost. V rodině bych chtěl být zásadně jedináčkem a neakceptuji žádné jiné děti, jak už lidské, tak zvířecí. Jsem velmi živý a sportovně založený, takže pevně doufám, že se mnou můj budoucí páníček bude chodit pravidelně běhat, hrát fotbal a nepohrdnu ani golfem či rychlými vozy. A co potřebuji? Není to těžké, jsem totiž zdravý, kastrovaný, očkovaný i odčervený, potřebuji jen hodně lásky a někoho, kdo si se mnou bude hrát.
Chcete hladit mou krásnou hebkou zrzavou srst? Změnit mi jméno z Pošuk na Miláček? Zavolejte na +420 775 229 240 a jděte do toho! Nebudete litovat! ;)