Osvald

Kdo byl pan Osvald


Narození: 2018

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Hodná, klidná

Zvláštní znaky: Egyptský faraon

Datum příjmu: 2018

✝︎ OSVALD 🖤🖤🖤

Některé odchody kočiček víme dopředu, některé jsou nečekané. 

Úmrtí Osvalda bylo jako blesk z čistého nebe. Kocourek byl u nás 3 roky, v podstatě už patřil k našim stálicím. Byl to nenápadný mourek, přítulný moc nebyl, proto si jej taky asi žádná návštěva nevybrala. Jakmile někdo cizí přišel, byl téměř neviditelný. Prostě měl svůj život, svůj svět, svoji pohodu a všechno sledoval tak nějak s nadhledem. 

Měl imunitní problémy a časté záněty v puse, ale nic, co by přímo ohrožovalo jeho život, a tak jsme si mysleli, že tu s námi bude ještě spousty let.

Posledních pár dní se nám ale Osvald nepozdával, nic viditelného, takový ten pocit, že prostě něco není v pořádku – však to znáte. A taky nebylo. Ledviny! 5 dní byl na infuzích s neměřitelnými hodnotami. 

Nejhorší na nemoci ledvin je to, že ji kočky zvládají do té doby, než jsou ledviny nenávratně poškozené. U Osvalda infuze nezabraly, hodnoty neklesly a to bylo špatné. 

Rozhodli jsme se kocourka dál netrápit. Rozloučili jsme se a on mi usnul v náručí.

Osvaldku, odešel jsi, ale zůstáváš tu s námi stále. Budeš navždy v našich srdcích. 🖤🖤🖤

✝︎ OSVALD říjen 2021

 

————-

 

Ahoj,

já se jmenuji Osvald.

Určitě si říkáte, kde jste mě už viděli? Vy, kteří milujete Egypt a všechna tajemství pyramid a egyptských faraonů to jistě uhádnete lehce. Ano, jen já jsem potomkem slavného Tutanchamona! Ale pssst. Víte to teď je vy. U nás v útulku nikdo, nechci, aby se mi klaněli a dávali k nohám, pardon, packám dary. 😹

V současné době jsou mi asi dva roky, jsem testovaný na kočičí nemoci a také očkovaný a vykastrovaný.

Až do teď jsem byl zdravý a byla možná adopce, pak jsem začal mít imunitní problémy a záněty v puse. Tak se tedy léčím a hledám rodiče alespoň virtuální.

Baví vás můj výraz a milujete Egypt, jako já? 😸

Tak mě můžete mít doma na adopčním listě a podporovat mou léčbu.

Děkuji 😽

😻 Osvaldovou adoptivní maminkou se stala paní Věra Sajblová

 Moc za něj děkujeme