Oreo a Mory

Oreo a Mory


Narození: červen 2019

Pohlaví: kocourci

Kastrace: ano

Očkování: ano

Povaha: Hravá, mazlivá a milá

Zvláštní znaky: Dvojitá láska


Začátkem dubna se na nás obrátila velmi sympatická paní se žádostí o adopci dvou mladých kocourků.
Zrovna v té době jsme odebírali 5 koťat z nevhodných podmínek, měli jsme o nich informace z původního domova a jak se zjistilo, byly velmi klamné. 
Dva kocourky z této skupinky jsme zkusili nabídnout ihned po kastraci k adopci, ale po příchodu do nového domova s nimi nastaly dosti velké problémy. Zjistilo se totiž, že jsou docela plašší, chybí jim hygienické návyky, a ten mourovatý odmítal použít záchodek a stále chtěl utéct ven. Nastalo dilema, co s nimi dál. Jeden, ten mladší z nich se zdál více v pohodě, ale ten starší byl problematičtější. Z naší strany padl návrh, že si pro něj přijedeme a vezmeme ho zpět. Paní si nechá mladšího kocourka a pokud bude chtít, nabídneme jí jinou kočičku.
Paní se však ke všemu postavila velmi krásně a dala oběma kocourkům šanci. Musíme se přiznat, že jsme ani nevěřili, že za pár dnů, kdy nás paní pravidelně informovala, nastane takový pokrok.
Věřili jsme ale, že to dokáže. Její milé zprávy, kdy kocourky od počátku nazývala miláčky a věnovala jim veškerý čas a trpělivost se vyplatilo. Padlo rozhodnutí, že kocourky už nedá, že oba zůstanou u nich doma. 😻😻
Černobílý Oreo (Ory) se ochočil rychle, mourovatému Morymu (Moriskovi) to chvíli trvalo. Ale po třech týdnech se stal doslova zázrak, stal se učiněným závisláčkem.
Nejen, že z obou jsou, ani ne za měsíc, domácí mazlíčci, ale jsou už i kamarádi a parťáci s tříletou fenečkou Chodského psa, se kterou i pravidelně, každý den, snídají.
Přejeme Orinkovi a Moriskovi, kteří získali tu nejlepší a nejzlatější rodinu, aby si užívali společných chvil a byli moc šťastni. 😘😘
A vy, kteří si myslíte, že by z plaché kočičky nemohl být mazlíček, ať je vám toto příkladem, stačí jen trocha trpělivosti, množství lásky a zázrak přijde za pár týdnů, někdy dokonce za pár dnů. 
Hodně štěstí rodině našich kocourků i vám všem.
6. 4. 2020