Modřenka

Modřenka


Narození: 4. 4. 2020

Pohlaví: kočka

Kastrace: ne

Očkování: ne

Povaha: Hodná, mazlivá

Zvláštní znaky: Mourovatý kožíšek


Druhým letošním koťátkem a prvním od kočičky Andrejky, které nalezlo domov je krásná Modřenka. Odjela v sobotu k mladému páru do Napajedel
Modřenka je úžasně hravé, mazlivé a zvědavé koťátko, kterému neunikne nic, co by mohlo prozkoumat a hned si s tím i pohrát. I když má spoustu hraček, nejoblíbenější jsou přeci jen tkaničky a šnůrky.
Strašně ráda usíná se svými rodiči v posteli a ti ji neskonale milují.
Modřenko, kočičko maličká, přejeme ti ten nejkrásnější a nejdelší život a lásku celé tvé rodiny. 😘
27. 6. 2020
 
————-
 
Ahoj,
mé jméno je Modřenka.
Narodila jsem se 4. 4. 2020 a tak je mi teď teprve 11 týdnů.
Podle tety jsem neunavitelná. Což je asi pravda. Jsem nejmenší z nás čtyř sourozenců a pořád bych jen dováděla! Máme tolik hraček, se kterýma bych si chtěla hrát. Jedna z nejoblíbenějších je můj brácha. Často ho přeperu a to je sranda. 
Bleskne mi v očích, když můžu udělat nějakou neplechu. Zatím dováděním trávím většinu svého času, takže kolikrát není čas na mazlení, toaletu nebo dlabanec. Delší dobu mi trvalo, než jsem se naučila, kam mám chodit na záchod, ale teď už nic nespletu! Jídlo je super, ale raději bych si pořád jenom hrála. 
Teta už ví, že pokud se se mnou chce mazlit, tak musí počkat, až se trochu unavím. Jakmile začnu hledat místo ke spaní, tak jsem zlatíčko. Vrním a otírám se. Dělá mi to radost. No a pak usnu. Ale pokud mě chce mazlit během hraní, tak to ne. Mazlení a hraní jsou dvě odlišné věci. Její ruka se pak stane hračkou. Někdy to trochu přeženu a v zápalu boje ji víc zaryji drápky, než bych chtěla, ale už se pomalu učím, že jsou nějaké hranice. Jsem prostě ještě takové to nevycválané kotě, které teprve zjišťuje co a jak. 
Myslím, že jsem nějaká cizí zvířata určitě někdy potkala, ale jak lítám sem a tam jako střeštiprdlo, nejspíš jsem jejich existenci vůbec nezaznamenala. Vypadá to, že budu asi drobnější kočička, až vyrostu. Zatím jsem byla jenom v bytě, venku to vůbec neznám. 
Jsem zdravá, odčervená a v novém domově, až trošku povyrostu, mě čeká kastrace.
Ráda bych našla někoho, kdo mi ještě občasné nedokonalosti bude tolerovat a mile mi ukáže, co se má a co ne. Prostě bych si pořád jenom hrála a nemyslela na nic ostatního. 
Budu skvělou parťačkou pro každé chvíle, protože jsem živá a přítulná.
Pokud si chcete rezervovat k adopci kočičku Modřenku, pište do zpráv nebo volejte na tel.: +420 775 229 240