Mini

Mini


Narození: Srpen 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hodná, milá

Zvláštní znaky: Černá kráska


A opět tu máme jeden z dlouhých, ale krásných pozdravů z nového domova. Tentokrát od černé krásky Mini, teď už jménem Leia: 😻
 
„Hlásí se kočka Mini.
Ráda bych Vám hned ze začátku oznámila, že slyším na jméno Leia (The princess Leia), které jsem si vysloužila při lovení nepřátelských lodí na televizi. 
Už je to skoro dva týdny, co jsem u nových rodičů a ráda bych Vám pověděla o svém denním programu. 
Vstávám každé ráno kolem sedmé hodiny a mám hlad. V mé misce jsou granule, ale já mám chuť na kapsičku, takže jakmile se vzbudím olížu mamince obličej a masíruju jí drápkami krk, dokud se nezvedne a nedostanu kapsičku.
Po dobré snídani je čas na trochu hraní. Mám svůj vlastní míček, plyšáka myšku a něco, čemu se říká udice. S touto udicí si hraji i se svými rodiči, je příšerně přezdobená, takže jsem se o ni postarala a zbavila ji peří i rolničky, už je to jen tyč. 
Po čase na hraní si dám granule a spím až do odpoledne. Jakmile jsem vyspaná je zase čas na hraní,…potom jdu zase spát. 
Večerní čas je můj oblíbený. Čistím si kožíšek a hraji si. Většinou do svých her zapojím maminku i tatínka. Když si dohrajeme, mazlíme se a já jim olizuju celý obličej. Potom přijde čas, kdy se maminka s tatínkem chystají spát, nechápu jak mohou být tak unavení. Součástí jejich chystání je i činnost v průhledné krabici zahrnující velké množství vody (fuj!). Ráda si u toho sednu k té krabici a sleduji kapičky vody, která na mě nemůže (HA). Jakmile jsou rodiče v posteli, přichází znovu čas na hraní, běhám kolečka přes celý byt a skáču po nábytku, většinou u toho i něco povídám. 
Přes noc ležím vedle maminky a spím. 
Přála bych všem kočičkám, aby našli svůj šťastný domov s gaučem jako mám já. Nikdy jsem neviděla větší škrabadlo.
Vaše Mini Leia“
 
Leinko, když čteme tvé řádky jsme úplně blažení. Takový domov je snem každé kočičky. Moc pozdravuj své úžasné rodiče, kteří tě velmi milují.
Přejeme ti, ať jsi stále tak šťastná a milovaná. Rozdávej i ty svou lásku mamince a tatínkovi, oni si to určitě zaslouží. 😘
30. 12. 2020
 
————-
 
Černá kráska Mini se těší na své rodiče.
 
Ahoj,
jsem krásná černá kočička Mini. 😽
Jsou mi asi 3 měsíce, mám krásnou černou lesklou srst a velké oči.
Miluji škrabkání na bříšku a ráda u toho jemně okusuji tetiny palce. 😺
V noci jí olížu celý obličej, že se ani nemusí mýt 😸 a pak se k ní  přitulím a usnu. Když uvidím něco k jídlu, jsem hned u misky, ale nejsem moc vybíravá.
Jsem roztomilá a moc mazlivá holčička, zdravá, odčervená, čeká mě očkování a v budoucnu kastrace.
 
Chcete mazlit a škrabkat tento sametový kožíšek?
Pište nám do zpráv. 📝