Max a Mia

Max a Mia


Narození: 2017 a 2019

Pohlaví: kocour a kočka

Kastrace: ano

Očkování: ano

Povaha: Hravá, mazlivá a milá

Zvláštní znaky: Dvojitá láska


🎉 Květen měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá MAX a MIA 🐈
Ahoj, 
dovolte abych se vám nejprve představil. Mé jméno je Max a pocházím ze Slovenska. V Bratislavě jsem se toulal se svým bráškou v zahradách u televize Markíza. Byl jsem na rozdíl od brášky plachý a proto, když jsem si poranil očičko a jedna hodná paní mě chtěla dát ošetřit, trvalo 14 dnů, než se jí podařilo mě odchytit. Vzala mě na veterinu, kde se však už očko nepodařilo zachránit. Na ulici mě již vypustit nechtěla a domů k její smečce jsem už také nemohl. Nabídka přišla z útulku Dobré ruce a já putoval do Zlína. Asi si říkáte, co chudáček bratříček, zůstal na ulici sám. Nemusíte být smutní, podařilo se mu totiž také najít domov.
Teď už jsou to 2 roky a 3 měsíce, co si mě našla nová rodina. Nastěhoval jsem se k nim a velice brzy jsem se stal pánem celé domácnosti.
A mám takové charisma a jsem takový miláček, že si mě oblíbili všichni z rodiny a i kamarádi rodičů a rozmazlují mě různými pamlskami a kapsičkami. 😺
Nechci se chválit, ale musí na mě něco být, protože po dvou letech mé rodiče zkontaktovala paní, která mě tehdy v Bratislavě zachránila. Chtěla zjistit, jak se mám a rodičům poslala k Vánocům trička a tašky s motivem Maxe, jako piráta. Jednu tašku nosí teď dokonce i má veterinářka. Takže dámy a pánové, začínám být slavným kocourkem. 😹
Rodiče si mysleli, že se sám doma nudím, že je mi smutno a tak mi před necelým rokem pořídili, opět z útulku Dobré ruce, kočičí slečnu Miu. Ze začátku to mezi námi skřípalo, ona chtěla být paní domácnosti a miláčkem rodiny a já také, takže žárlivost udělala své. Pak jsem ale přišel na to, že Mia je vlastně fajn holka a taky pěkná krasavice a tak se už máme rádi 😻, hrajeme si spolu a když začneme běhat, tak prý to vypadá, jako by jsme místo tlapek měli kopýtka.
Máme supr rodinu a zlaté rodiče. Milují nás a plní naše sny o nejkrásnějším kočičím životě. ❤️ ❤️
19. 5. 2020