Maty

Kdo je chlapeček Maty?


Narození: Květen 2023

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ano

Povaha: Mazlivá, hravá

Zvláštní znaky: Mourovatý slaďouš

Datum příjmu: 21. 9. 2023

Místo nálezu: Zlín

„Jmenuji se Miki, z dočasky si mne moji noví rodiče vzali pod jménem Matyáš. Už během cesty jsem dostal nové jméno – Miki. S maminkou jsem jel téměř hned po příjezdu do mého domova, na prohlídku k doktorovi a ten mi moc pomohl. Měl jsem silný zánět spojivek v levém očičku, horečku a ukrutnou rýmu, která mi vadila při dýchání. Naštěstí mi pan doktor dal moc dobrý sirupek, který mě vyléčil. Určitě k tomu přispěli i dobroty od maminky a to jejich objímání.

Chvilku jsem si hrál na šálu, protože jsem byl blízko srdíčka a to mě uklidňovalo. Pak mě maminka vzala na kontrolu za tím doktorem ještě jednou a dostal jsem včeličku do kožíšku (očkování), které mi chybělo a tabletu proti červíkům. Doma jsem dostal velkou odměnu za to, jak jsem byl statečný.

Doma se kamarádím s černou kámoškou, která byla zpočátku naštvaná, že jsem přišel, ale teď už si spolu často hrajeme a ona si nejčastěji hraje na mou kočičí mámu. Taky mám velkou psí ochránkyni, ale ta je většinu času venku. Já mám pelíšek, misky i hernu pěkně doma v teplíčku.

Za týden pojedu na návštěvu za doktorem (kastrace) ještě jednou, ale nevím, co se bude dít. Rodiče mi nechtějí nic říct.

Moje kámoška Naomi chodí často někam ven, ale já ještě nesmím, možná mi dají návštěvy venku pod stromeček. Tajně v to doufám. Jsem totiž statečný lovec myší a Naomi mi prozradila, že venku jsou jiné myši než doma, kde už jsem prozkoumal každý kout a všechny ulovil. Dokonce jsem jich pár utopil v misce vody. Prý mám doma jen hračky, ale u některých si nejsem jist. Krom myší lovím taky pavouky nebo mušky, které maminka nemá ráda. A vždycky mě za můj lovecký um vychválí až do nebe.

Tatínek si se mnou často hraje a někdy mne učí, jak správně odpočívat.

Maminka vždycky vymyslí nějakou dobrotu k zakousnutí a často odpočívá s námi.

Mám se skvěle a jsem si jist, že do dočasky se už nikdy nevrátím. Rodiče mě zachránili a našel jsem u nich suprový domov a kamarády.“ 😻🐾

 

Milý Miki,

v útulku jsme ti říkali Maty nebo Matyáš, ale tvé nové jméno Miki, od nové rodiny je určitě mnohem hezčí, tak jak je hezčí tvůj domov, kde tě všichni milují. 😍

Dostal jsi se do báječné lidské i zvířecí rodiny, kde budeš moc šťastný. 🥰

Přejeme ti jen to nejlepší, dlouhý a krásný život, spoustu mazlení a hlazení, vždy plnou mističku dobrůtek a hodně kamarádů na hraní. 😊

Vzpomínáme na tebe a posíláme velké pohlazení. ❤️

Tvé tety z útulku. 😘

25. 10. 2023

 

————–

 

Dáte domov sladkému mazlivému půlročnímu MATYMU? 🐱❤️
Umí se krásně usmívat a kulit své velikánské oči a co více? Má nádhernou kresbu srsti. 😊
Je to zdravý kocourek, očkovaný a čistotný a moc touží po vlastní milující rodině. 😻