Malušenka

Malušenka


Narození: 9. 9. 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá, milá

Zvláštní znaky: Drobná postava


Jak jinak vstoupit do nového roku, než s dobrými zprávami a pro nás jsou to ty, kdy naše kočičky najdou ty nejlepší domovy.
A pokud by se Vám při čtení zdálo, že textu nerozumíte, tak to určitě nebude únavou nebo tím, že jste si dali o skleničku více. 🤣
 
Drobounká kočička, která se za svůj život musela učit již několika mňoukacím jazykům má nový domov.
Narodila se zachráněné kočičce na Slovensku, k nám do dočasky byla i se sourozenci a maminkou převezena, jako několikadenní miminko. Koťata vyrostla a všechna odešla do nových domovů. Malušenka sice nejela daleko, jen do Brna, ale zato k mamince z Turecka a tatínkovi ze Španělska, do anglicky mluvící rodiny, od které máme i krásnou zprávu:
 
„When she first came here, she was very shy and scared. She just hid under the sofa and didn’t want to come out. And when she did, we had to cover all the mirrors because she was attacking her reflection constantly 😁 Now we are trying to show her that there is no threat by opening the mirrors slowly and so far, she got used to one of them already! 
She runs around the house all the time. She is very curious and she tries to discover every inch of the place! 
We had couple of problems with the toilet because she didn’t like the organic litter we got her but after we changed it to the normal litter, we didn’t have any problem. Apparently she doesn’t like to feel big chunks under her tiny paws.
We are still trying different food options/flavors so she can choose her favorite. For now, it is her treat which is turkey liver and mincemeat which I cook for her 🙂 Her favorite toys are a blue ribbon, a box and her cat grass (she likes to play with the grass first, then eat it) 😆
We are trying to keep her busy during the day so she won’t sleep whole day but she loves to sleep! Like a lot! First 5 days, she only slept during the day and didn’t let us sleep in the night because of course she was so energetic… Her favorite places to sleep are Javier’s lap while he is playing video games or his chair if he is not on the chair! She doesn’t want to sleep in the bed with us but we don’t want to push her. 
We are still getting used to each other but in general, she is an adorable lady. We feel lucky to have her in our life ☺️“
 
Musíme se pochlubit, že i pro Malušenku jsme vybrali tu nejskvělejší rodinu, která ji miluje.
Kočičko, tak hodně štěstí a to nejen do nového roku, ale do všech let, která prožiješ s tvými báječnými rodiči. 😘
A kdyby Malušenka uměla psát, popřeje Vám všemi jazyky, které teď už ovládá:
Šťastný nový rok!
Yeni Yiliniz Kutlu Olsun!
Feliz Año Nuevo!
Happy New Year!
Mňáu!
19. 12. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jmenuji se Malušenka a mám 3 měsíce, jak mé jméno napoví, jsem prťavá a vždycky jsem byla. Už i jako malé koťátko jsem se narodila o dost menší než moji sourozenci.
Můj roztomilý kukuč všem určitě napoví, že jsem neuvěřitelná láska a miláček. A je to pravda! Mám ráda mazlení a povalovaní, jsem ale i divoch – to byste koukali, jak umím sourozence prohnat po pokoji. Ráda si hraji se vším, co je okolo. Jsem prostě správné koťátko.
V novém prostředí s novými lidmi budu ze začátku hodně nejistá a plachá. Ale po čase se rozjedu, to se nebojte.
Chutná mi vše, nejsem vybíravá. Na pejsky a cizí kočky zatím prskám, ale určitě si zvyknu.
Jsem zdravá, čistotná, odčervená, v budoucnu mě čeká kastrace.
Nikdy jsem nebyla venku, je to pro mě velká neznámá, proto bych ráda žila v bytě nebo domečku.
Zaujalo Vás jedno z nejroztomilejších koťátek?
Pište nám!