Lukýnek a Filípek

Lukýnek a Filípek


Narození: Srpen 2020

Pohlaví: Kocour + Kocour

Kastrace: Ne + Ne

Očkování: Ne + Ne

Povaha: Hodná, hravá, přítulná

Zvláštní znaky: Dvojitá láska


Když najde jedna kočička milující domov, máme velkou radost, pokud se podaří dát do adopce společně dvě kočičky, které jsou na sobě citově závislé, je to více jak dvojitá radost. 🥰
A ta nás úplně zaplavuje, když čteme takovou krásnou zprávu:
„Hezký předvánoční čas. Není tomu ani týden, co do nového domova přišli Lukýnek a Filípek. Zdánlivě odlišní kocourci, kteří jsou však bráškové s takovým vztahem, který by mnozí mohli závidět. Z kluků kypí láska a jeden bez druhého… to si snad nejde ani představit. 
Když dorazili, po nesmělém oťukávání přeci jen vyrazili z přepravky, a ihned hurá pod postel. Následovalo dlouhé přesvědčování o tom, že jejich nový páníček pro ně není nebezpečí. Trvalo to sice nějakou dobu, plno úsilí, ale kocourci nakonec po nesčetných pohledech jeden na druhého, jestli teda mají věřit nebo ne, z pod postele vylezli. 
Nejdříve velmi opatrně, kousíček po kousíčku. Stále však dále a dále a nyní již s přehledem lítají po celém bytě a užívají si nového bydlení. Občas sice stále obezřetně a trochu nesměle, ale vsadím se, že první převrhnutá rostlinka by byla jiného mínění 😊. 
Kluci sice většinu času tráví spolu, ale už přišli na to, že chvíle s novým páníčkem znamenají nekončící hodiny hraní, drbkání a hlazení. Už se stalo takovým rituálem, že nejlépe se usíná jeden nalepený na druhého, za hlazení od páníčka a hlasitého vrnění. 
Tak se nejlépe nabije energie ke společnému lumpačení, prohánění se po místnostech, skotačení na škrabadle a hraní si s nejrůznějšími hračkami. 
S kocourkama Vám všem přejeme krásné svátky a vše nejlepší do nového roku. My ho zcela jistě budeme mít velmi zajímavý a těšíme se na to, kolik zábavy nám přinese.
Šťastné a kočičí! 😊
Co ještě dodat? Co napsat po tom všem, co píše tatínek těchto dvou krásných kočičích chlapečků?
Snad jen …
Filípku a Lukýnku, máte přímo vzorového tatínka, hodného, milého, obětavého. 
Tak kluci, krásné Vánoce a krásný celičký váš dlouhý život. 😘😘
15. 12. 2020
 
————-
 
Zažijte dvojité štěstí 🍀🍀 a dvojitou lásku ❤️❤️
 
Ahoj,
jsme dva 12 týdnů staří bratříčci Lukýnek a Filípek.
I když jsme sourozenci, přesto jsme každý jiný.
Já Lukýnek jsem velký, kulaťoučký kocourek s huňatým kožíškem, jako medvídek. Jsem černobílé barvy s černou pihou vedle čumáčku.
Teta mi říká intelektuál, jsem chytrý, hodný a klidný. Nehoním se za jídlem jako ostatní, raději si počkám a rád pozoruji ostatní při hře. 
Jsem nesmělý, trvá mi déle než si někoho pustím k tělu, ale jakmile člověk získá mou důvěru, lehnu si na záda a užívám si škrabkání na břichu. 😽 
To já Filípek jsem droboučký kocourek a jako jediný ze sourozenců jsem krátkosrstý. Mám hustý, hebký a mourovatý kožíšek.
Ještě nejsem úplně 100% vymazlený, ale jakmile mám náladu, nechám se hladit a mazlit a přitom hlasitě vrním. Jsem hodně nesmělý a bude trvat ještě trošku trpělivosti a nějaký týden, ale pak se určitě stanu velkým mazlíčkem. 😽
Oba jsme zdraví, čistotní, odčervení, brzy budeme potřebovat očkování a za nějaký měsíc kastraci.
Jsme na sobě velmi citově vázáni a proto bysme moc chtěli jít do adopce společně. 😻 😻
Jsme bytoví kocourci, kteří s vámi chceme trávit veškeré chvíle, budeme s vámi sledovat televizi, hrát si i spinkat.
 
Pokud chcete sledovat nekonečné hry těchto dvou krasavců a máte lásky na rozdávání, napište nám do zpráv. 📝