Lojzíček

Kdo byl maličký Lojzíček?


Narození: Červenec 2022

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Milá, mazlivá

Zvláštní znaky: Okatý černoušek

Datum příjmu: 5. 9. 2022

Místo nálezu: Valašské Meziříčí

✝︎ LOJZÍČEK 🖤🖤🖤

Den, kdy se zastavil čas, nejsmutnější den poslední doby, den, na který nikdy nezapomeneme a my tu stojíme, bezmocní, ranění…

Jak jít dál? Nemůžeme, ale musíme, čekají další kočičky.

Mohli jsme něco udělat jinak, lépe? Bohužel ne, život je tak nespravedlivý a vybírá si bezmocná, už tak životem zkoušená, zvířátka.

S bolestí v srdci píšeme tyto řádky. Nemůžeme psát dlouhý příspěvek, i když by si to všichni zasloužili. Omlouváme se, tak moc nás to bolí.

✝︎ LOJZÍČEK  🖤

Již ráno nás zasáhla zpráva, že černý kocourek Lojzíček, koťátko jen tři měsíce staré, ráno umřelo. Měl na začátku léčby FIP, bohužel se u něj jednalo o perakutní půběh, kdy léčba ještě ani nemohla zabrat.

✝︎ BRUCE 🖤 a ✝︎ BRUMLA 🖤

Další telefon nemohl již být bolestivějším, byl to telefon z veteriny, kde od pondělí bojovali o život

dva kocourci, rezavý Bruce a černý Brumla. V pondělí dostali sérum z krve dárce, léky na Panleu, ale jejich organismus, jejich tělíčka to vzdala, umřeli během noci. Bylo to rychlé a my nemohli udělat více.

Loučíme se dnes s nimi, se třemi kocourky, kteří měli život před sebou a my jim už nemohli najít domov, kde by byli šťastní..

Milovali jsme je ale my, dali jim, alespoň na čas, domov, bezpečí lásku, pocit, že jsou milovaní.

Na večerním nebi dnes hledejte tři nové hvězdičky, nebudou to obyčejné hvězdy, budou to naši tři kocourci, kteří budou svítit na cestu nešťastným kočičkám, aby našly náš útulek a my jim mohli pomoci vynahradit veškeré to strádání, kterým musely projít.

Sbohem milí kocourci, sbohem Lojzíčku, Bruce, Brumlo, zůstanete v našich srdcích, nikdy na vás nezapomeneme. 🖤🖤🖤

✝︎ LOJZÍČEK  12. října 2022