Líza a Sisi

Líza a Sisi


Narození: 2016 + Květen 2020

Pohlaví: Kočka + Kočka

Kastrace: Ano + Ne

Očkování: Ano + Ano

Povaha: Mazlivá, hodná, láskyplná, oddaná

Zvláštní znaky: Slavná Líza a její tulítko Sisi

Místo nálezu: Hypermarket Albert Prštné, Zlín


Zkuste se dnes večer na chvíli zastavit, pohodlně se posaďte a přečtěte si krásný příběh. 😍
Příběh zachráněné kočičí maminky Lízy a její dcerušky Sisinky, které se tak milují, že jsme je nemohli oddělit a zároveň i příběh naší úžasné dočaskářky Jarči, která kočičky zachránila a která podlehla kouzlu těchto sladkých chlupáčků navždy. 🥰
 
„Dobrý večer.
Dne 8.března jsme se definitivně rozhodli, že si Lízinku a Sisinku adoptujeme.
Nadělila jsem si takový dvojnásobný dáreček k MDŽ.
O adopci Lízinky jsem přemýšlela už nějakou dobu, ale co se Sisinkou? Její povaha a chování nedovolovala, aby se ty dvě rozdělili. Lízinka by odloučení zvládla, ale co Sisinka? S ní už by to bylo horší. Asi by citově strádala.To jsme nemohli dopustit a tak jsme se rozhodli pro obě dvě. Je to stále strašpytlík. Chování v náručí moc nemusí, ale když je v blízkosti maminky, tak se cítí v bezpečí. Nechá se hladit a ještě si do toho spokojeně vrní. Ale když jde o dobré papáníčko tak to si jde odhodlaně vzít i přímo z ruky.
Ještě pořešíme v následujících dnech kastraci a bude moc využít  volného výběhu ven na zahrádku. Lízinka, tak to je zlatá kočička. Hodná, ráda se tulí, nechá se chovat v náručí, ráda se vyvaluje přímo na kuchyňském stole. Chodí si po celém domě a když jdu kolem a zavolám na ni Lízi, tak jde za mnou jako pejsek. Dokonce ani našeho pejska se nebojí. Takže Lízinka už si může vyrazit i na průzkum do zahrádky. Zatím si, ale vyšla jen na dvorek.Takže takový pozvolný průzkum. 
Nedokázala jsem si představit, že by bydleli jen v bytě a neměli možnost vyběhnout si do zahrádky, do stodoly na voňavé seno,  vyhřívat se na sluníčku. A proto to byl taky jeden z důvodů, proč si je adoptovat.
A tak jsme už do naší rodiny přivítali v pořadí čtvrtou a pátou kočičku. A já jsem si uvědomila, tak jak už jsem někde četla, že kočičky jsou jako brambůrky. Když si vezmete jednu nedokážete  už přestat.
V našem případě se to tak potvrdilo. Začalo to u jedné a teď? To už víte. No pětinásobná kočičí láska.“ ❤️
 
Dočetli jste až zde?
Úžasné viďte?
Když se nám podaří dát do adopce kočičí sourozence, je to pro nás dvojí radost, když se ale podaří najít rodinu pro maminku s jejím koťátkem, je naše radost nepředstavitelná. 😍
Lízinko a Sisinko, potkalo vás trojí štěstí. První, když jste byly zachráněny, druhé, když jste se dostaly do dočasky k báječné tetě  Jarči a třetí, když se z tety stala vaše maminka. 😍
Získaly jste krásnou rodinu, tak ať vám všem to štěstí vydrží dlouhá léta. 😘😘
8. 3. 2021
 
————-
 
Řekli byste si, že hledáme domov pro obyčejnou mourovatou kočičí maminku a její malou dcerušku?
My ale hledáme domov pro Lízu, pro naši slavnou Lízu a její sladké kotě Sisi.
A kdo Lízu ještě nezná, prosím, seznamte se nejprve zde:
http://zlin-dobreruce.cz/2020/07/12/mame-lizu/
 
Dobrý den,
jsem mourovatá kočičí dáma Líza. 😽
Jsou mi asi 4 roky.
Léta jsem žila ve Zlíně u Hypermarketu Albert a za tu dlouhou dobu jsem se stala maminkou spousty dětí, některé byly útulkem odchyceny, ty ostatní skončily pod koly aut, zemřely nebo se z nich staly kočičí bezdomovci.
Když jsem byla odchycena, nejprve se mi to nelíbilo, ztratila jsem svou svobodu, ale když jsem se setkala se svými dvěma, také chycenými maličkými dětmi, byla jsem šťastná. A pak jsem zjistila, jak je to krásné mít domov, svou postýlku, plnou misku, domov, kde mi nehrozí žádné nebezpečí, je mi dobře, jsou na mě hodní a teta mě tak krásně hladí a mazlí se se mnou.
Jsem hodná, klidná, pohodová a nekonfliktní, mám ráda děti, snesu se s jinými kočičkami a začínám si zvykat i na společnost pejska.
Jsem odčervená, očkovaná i kastrovaná.
Ráda se mazlím, nechám se škrabkat a krásně u toho vrním.
Má dceruška Lili již má nový domov, ale kočička Sisi je na mě velmi citově vázána a i když je již kočičí puberťačka, pořád je u mě jako miminko.
Sisi má sladkých 8 měsíců.
Je zdravá, odčervená, očkované a brzy bude u ní nutná kastrace.
Je štíhlá, menšího vzrůstu i když chuť k jídlu má vždy. Když se něco děje v kuchyni, tak je hned u toho. Pořád je to trošku takový strašpytlík, ale velké tulítko a mamináč. Když je v mé, maminčiné, blízkosti, tak se ke mě tulí a uklidňuje se cucáním mé bradavky. U mě se prostě cítí bezpečně. To je právě ta nejlepší chvíle se k ní přiblížit a hladit ji a ona si to náramně užívá, líbí se jí to a dokonce i vrní.
Já Líza i má dceruška Sisi umíme používat kočičí záchůdek a jsme čistotné.
Naše milá teta nám slíbila, že nám oběma najde trvalý domov, kde budeme mít své rodiče, kteří nás už budou navždy milovat. A taky, že mi nechají mé jméno Líza, na které jsem už roky zvyklá a Sisi si klidně můžou i přejmenovat. 😻
Můžeme jít do bytu, ale i domečku se zahrádkou, kde budeme moci vyběhnou ven a pak se zase vrátit do měkkého pelíšku v domečku. Podmínka ale je, že dům bude daleko od rušné cesty, aby nám nehrozilo žádné nebezpečí.
 
Chcete se mazlit se slavnou Lízou a vymazlit si i její tulítko dcerušku Sisi?