Kubko

Kubko


Narození: 2014

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Hodná a přítulná

Zvláštní znaky: Česko-slovenský kocourek

✝︎ KUBKO 🖤🖤🖤
U některých zvířátek je to náhlé, u některých se postupně smiřujeme s jejich odchodem a máme čas se rozloučit. Stejné tomu bylo s Kubkem.
Kubka jsme přijímali s diagnozou FIV, tj. kočičí AIDS. Byl v dobré kondici, ale zachránili jsme mu tím život, protože jinak by jej nechali uspat. Prostě nebylo místo pro takto nemocného kocoura. Není určitě jediný, ale měl štěstí na pár let krásného života.
Kubko si jej užil v pohodě, klidu, dostatku žrádla a pozornosti. Na podzim jsme si všimli, že začíná hubnout a víc pije. Důkladná prohlídka odhalila vysoký krevní tlak, který postupně způsoboval chronické selhávání ledvin. Kubko dostal léky, které pravidelně denně užíval. O to víc jsme se mu věnovali, o to víc měl pozornosti.
Bohužel kombinace FIV v terminálním stadiu a nemoc ledvin je kombinace, nad kterou nelze vyhrát.
Kubka jsme nechali důstojně odejít, když nastal jeho čas. Měli jsme jej moc rádi, doufám, že on to věděl, protože i on nás měl rád. Milovala jsem jeho houpavou chůzi, takový zvláštní pohled staršího kocourka, který už spoustu zažil spoustu zlého a teď je vděčný za to dobré. Bohužel jen krátký je kočičí život.
Kubko, nezapomeneme na tebe, byl jsi součástí našeho života a našeho srdce … 🖤🖤🖤
✝︎ KUBKO leden 2021

————-

Dobrý den,
jsem Kubko, asi 5letý kocourek tuláček. 🐈
Od malička jsem žil u slovenských hranic, potuloval jsem se, jedl jen to, co jsem našel a spal v keřích. Lidé mě odevšad vyháněli, nebyl nikdo, kdo by mě vzal alespoň v zimě domů, do tepla. Až mě zcela vysíleného a nemocného našla paní, 😿 žádala útulky o mé přijetí a Dobré ruce se nabídli vzít mě pod svou ochranu, léčit mě a dát mi domov.
Jak i z fotek vidíte, nejsem v dobrém zdravotním stavu. Podstoupil jsem zatím kastraci a probíhají má různá vyšetření. Taky mě čeká operace zubů a určitě i o mnohé přijdu. 😿
Jsem ale rád, že jsem zde v bezpečí, teple, mám co jíst a konečně mám i svůj vlastní pelíšek. 😻
Doufám, že i já najdu někoho, komu budu připadat milý a virtuálně si mě adoptuje. ❤️