Katka

Kdo byla holčička Katka?


Narození: 9. 5. 2021

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Hravá, mazlivá

Zvláštní znaky: Mazlivá mourinka

Datum příjmu: 8. 7. 2021

Místo nálezu: Všemina

Dobrý den.

jsem kočička Katka (Kačenka, Káča…) a je mi 7 měsíců. 😽

Narodila jsem se v květnu 2021 u vodní nádrže hotelu Všemina mé mámě Mikince a žila jsem tam s ní, svými sourozenci, tetami a jejich dětmi dva měsíce. 

Bylo nás tam ale plno, a tak jsme se s pomocí dobrých lidí dostali do dočasných domovů, kde jsme mohli vyrůstat v lepších podmínkách. Já jsem s mamkou, svými sourozenci (Mikeš, Rozárka, Dorka), tetou (Tlapka) a dvěma sestřenicemi (Malenka, Márinka) v „dočasce“ v domečku v Lukově. 

Jsem už velká slečna a tak bych si ráda našla trvalý domov.

Jsem krásná, zdravá, odčervená, očkovaná a kastrovaná kočička s mourovatým lesklým a hebkým kožíškem, čistotná, zvyklá chodit na kočičí záchodek, tulivá, veselá a hravá. Ráda se nechávám hladit a škrabkat. 😽

V jídle nejsem vybíravá. Slupnu klidně granulky, kapsičky i konzervy. Ráda si také smlsnu na kočičím mlíčku či nějakém pamlsku.

Celý svůj dosavadní život jsem stále součástí větší kočičí party a jsem tedy zvyklá na společnost dalších kočiček. Ráda bych proto šla do adopce s některým členem mé stávající kočičí tlupy, nebo třeba do domova, kde už nějaká kamarádská kočička je, abych si měla s kým hrát, lumpačit a tulit se. 😻

Jedináčkem bych možná mohla být, pokud v novém domově bude někdo, kdo mi dá lásku a věnuje dostatek času a pozornosti, aby mi nebylo smutno. 

Je mi jedno, zda budu bydlet v bytě, nebo třeba v domečku se zahrádkou a možností výběhu, ale daleko od rušné cesty. 

Líbím se vám, dáte mi domov? ❤️

 

O její adopci nám

📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín

nebo

☎️ volejte na telefon +420 775 229 240

Scroll to Top