Joe

Joe


Narození: červen 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, pohodová, hodná

Zvláštní znaky: Frajírek s rezavým kožíškem


Takové zprávy z nového domova čteme nejraději:
„Je to už týden, co máme doma kocourka Joea, jméno jsme mu nechali, aby se odlišovalo od našeho druhého kocoura a dobře se na něj volalo.
Joe je zlatíčko, doma si rychle zvykl, ničeho se nebojí, všechno prozkoumává, kdyby bylo na něm, tak se šel seznamovat za Gerrym v téže minutě, co jsme jej přivezli domů, bohužel Gerry zatím jeho nadšení nesdílí, seznamování u nás bude evidentně probíhat déle, ale vnímám, že je to každým dnem lepší. První dva dny jsme spali v oddělených pokojích, já s malým a partner s Gerrym, aby se necítil doma hned ohrožovaný novým návštěvníkem.
Papá pěkně, i když granulky opravdu zatím jen trošku, spíš má radši kapsičky a chutná mu i kotěcí mlíčko, záchodek našel rychle a pěkně do něj chodí. Hodně spinká, protože je ještě maličký, při spánku vystřídá milion poloh, stále se protahuje, natřásá se a ty jeho spací polohy jsou rozkošné, když začne příst, celý se otřásá, až se divím, kde se to v tom malém tělíčku bere :). Miluje květiny v květináčích, snaží se s nimi bojovat, taky polstrované jídelní židle jsou pro něj dobrou prolézačkou, zuřivý boj vede i se záclonami :))-budeme muset urychlit nákup škrabadla :)).
Máme doma hodně hraček od původních kocourků, takže fičíme na mávátku s peříčky, které je top, dále miluje koulodráhu a nově je horký favorit kulička ze staniolu, kterou posíláme po zemi a malý ji loví :))
Po domě lítá rychlostí světla, už si zvykl i na schody do patra.Teď když bylo krásně, byli jsme spolu na terase, venku ho fascinuje tráva a mouchy, rozehřátý beton terasy je skvělý na ležení :)
Skončil mi teď týden dovolené, kdy jsme se společně sžívali a aklimtizovali, teď začínáme zavádět režim, že je panička v práci, první dva dny nám dům nespadl, takže to Joe evidentně zvládne i pár hodin bez nás, je to klučík šikovný <3
Pevně doufám, že za pár dní budou s Gerrym úplně v pohodě, držte nám palce :)“
My, nejen že držíme palce, ať jsou oba kocourci kamarádi, ale hlavně přejeme, ať všichni strávíte společně tisíce krásných chvilek, ať je Joe zdravý, šťastný a spokojený kocourek. 😘
2. 8. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jsem 8 týdenní kocourek Joe. 😽
Jsem velký frajer a pěkný kotěcí číslo, hravé, mazlivé, chytré.
Umím používat kočičí záchůdek a jsem velmi čistotný.
Mám krásný zrzavý a lesklý kožíšek.
Jsem zdravý, odčervený, čeká mě první očkování a za pár měsíců kastrace.
Se svými rodiči budu s oblibou ležet na gauči, spát v posteli a užijí si se mnou spoustu zábavy a mazlení. 😻
Chcete mít Joa brzy u vás doma?
Pište nebo volejte +420 775 229 240.