Jerry

Jerry


Narození: Květen 2019

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Nutná

Očkování: Ano

Povaha: Hravá

Zvláštní znaky: Krásný růžový čumáček

🎉 Duben měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá JERRY 🐈
Ahoj,
já jsem Jerry, téměř roční kočičí kluk.
V nové rodině jsem asi dva měsíce a už jsem si získal srdce a přátelství všech lidských i zvířecích obyvatel. 😻
Pouze starší kočička Jessinka mě moc nemusí. Přijdu za ní, chci si hrát a ona to nějak nechápe a vrčí na mě. Ještě, že tu mám bláznivého parťáka Jacka a taky psí paní, která se k nám někdy v našich hrách přidává.
Říkají o mě, že jsem nejukecanější kočka, jakou znají. Nejraději je chodím budit do postele a to jim mňoukám do ucha tak dlouho, dokud se neprobudí. Alespoň nepotřebují budík. 😹
Taky rád držím službu u ledničky a když tam náhodou nehlídkuji, stačí, když někdo vezme za dveře a jsem tam. Co kdyby tam bylo něco dobrého i pro mě. 😺
Má rodina mě velmi miluje a jsou šťastni, že jsem součástí jejich smečky. ❤️
3. 4. 2020
Nového domova se dočkal miloučký kocourek Jerry.
Pro Jerryho 🐈, je to 2. domov. Z minulého musel být vrácen zpět, protože se u dalších koček rodiny objevila smrtelná virová nákaza.
Jerryho si rodina odvezla do Bystřice pod Lopeníkem, kde na něj v domečku už čekali dva kočičí a jeden psí kamarád.
Jerry, všichni ti přejeme dlouhý a krásný život v milující rodině. ❤️
1. 2. 2020
————-
8. října odjel kocourek do nového domova. Vzala si ho starší paní z Holešova. Bydlí sama v bytě, má už 5 koček, všechny zachráněné, takže bude mít kamarády. Přejeme Jerrymu vše nejlepší do života.
Ahoj,
já jsem dvoubarevný kočičí kluk jménem Jerry. Jsou mi přibližně čtyři měsíce a jsem zdravý, odčervený i naočkovaný. Jsem velmi hodný a přátelský. Rád si hraju a mazlím se. Jsem čistotný a naučený na kočičí záchodek. V budoucnu je u mě nezbytná kastrace.
Chybí vám v životě kočičí láska? Jsem ihned k odebrání do nového domova. V tuto chvíli se nacházím v dočasném domově u Alči Baďurové Janečkové, pokud o mě máte zájem, kontaktujte ji pomocí Facebooku nebo volejte na +420 775 229 240.