Jerry

Jerry


Narození: Říjen 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá, milá

Zvláštní znaky: Chlupatý krasavec


Kocourka Jerryho jsme nemuseli ani dávat do inzerce, když ho totiž viděla naše báječná Terezka, která nám poskytuje dočasnou péči pro spousty koťátek a březích kočiček, byla to láska na první pohled a celý život. A tak se Jerry urychleně stěhoval z jedné dočasky do druhé. Ta ovšem pro něj je již sladkým domovem.
Jerry změnil jméno na Pavarottiho a poslal nám tento pozdrav:
„Posílám pozdravy z nového domova! 🙂
 Jmenuji se teď Pavarotti, protože pořád zpívám. Zatím jsem sopránek, ale až vyrostu, určitě budu božský tenor. 
Jsem plyšák a úžasný mazlíček. Moc rád za tatínkem s maminkou přijdu a nechám se od nich drbat – doslova rozteču na klíně.
Mám tu kočičího kamaráda Adolfínka a jsme spolu bezvadná dvojka – děláme jednu lumpárnu za druhou. Často tu i potkávám plno dalších kočiček, se kterými jsem taky velký kamarád. 
Jsem tu moc spokojený a milovaný.“
Pavarottíku, změnil jsi své jméno, ale domov, maminku a tatínka už měnit nebudeš. Dostal jsi se na místo, kde je láska ke kočičkám tak velká, že tvé zlaté mamince nestačí, starat se o nalezené kočičky a kotěcí sirotečky, ale ještě si adoptuje nové krasavce. Čeká vás i s tvým novým bráškou Adolfínkem, ten nejúžasnější život a my jsme rádi, že jsme vám ho mohli zprostředkovat a být u toho, jak porostete a stanete se dospělými šťastnými kocourky. 😘
19. 12. 2020