Jay a Zane

Kdo jsou sladcí Jay a Zane?


Narození: Červen 2021

Pohlaví: Kocour a Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá

Zvláštní znaky: Dvojitá láska

Datum příjmu: 21. 8. 2021

Místo nálezu: Roštění u Holešova

„Ahoj dvounožci! Kde začít? 

Jmenujeme se původně Jay a Zane a k tetě do dočasky jsme šli jako dva malí kočičí kluci a jen dočasně… No jenže pak se ukázalo, že Zane je holka a že jsme úplně nejlepšejší, nejmilejší a nejúžasnější kočičky, co ve zdejším kočičím hotelu kdy bydlely! Takže rodinná rada rozhodla, že se holt nedá nic dělat, protože lásce neporučíš, a z dočaskářů se stanou hrdí a doživotní „majitelé“ dvou kočkovitých šelem. 

Teď nám oficiálně říkají JJ (džejdžej) a ZZ (zizi) a máme se jak… jak… no jak kočky ve vlastním domě! 

Pomáháme úplně se vším: kontrolujeme, jestli pračka nežere ponožky, jestli je dobře umytá myčka, jestli nemá teta ve vaně moc horkou vodu… A taky poctivě lovíme gumičky do vlasů (ty potvory tu byly úplně přemnožené, ale už jsme si s tím poradili a populaci úspěšně zdecimovali).

Celý byt je naše hřiště, strava je kvalitní, pelíšky měkké, muchlání si užíváme do sytosti – zkrátka se máme skvěle a přejeme to samé i ostatním kočičkám!

Jo a teta (teda ona už to je vlastně mamka, že jo?!) vzkazuje, že pokud přemýšlíte nad dočaskováním, máte do toho jít! Lepší příležitost, jak poznat různé kočičí povahy, prý není, a byla to opravdu zábava (dokud tedy nepodlehli nám dvěma :-)) 

Tak se mějte fajn a ať si vás taky najdou ty kočičky přesně pro vás!“😻😻

 

Milí čtyřnožci, milý JJ a milá ZZ,  🥰

máme z vás moc velkou radost, že jste nalezli ten svůj opravdový nejkrásnější domov. Z čeho ale nemáme moc radost je to, že jsme ztratili báječnou dočaskovou rodinu, která dala po mnoho měsíců výtečnou péči kočičím nalezenečkům. A víte co je zajímavé? Vašim nynějším domovem prošlo více kočiček, loučení s nimi bylo vždy těžké, ale vy jste dokázali to, v co jsme nevěřili. Dokázali jste svým rodičům zlomit srdce a oni se vás už nedokázali vzdát. ❤️

Přejeme hodně štěstí a zdraví, nejen vám, ale celé vaší rodině a co nejvíce? Přece pořád tolik společné lásky. 😍

Ze srdce vaše tety z útulku. 😘😘

13. 11. 2021