Inkoustík Gustík a Kozorůženka

Inkoustík Gustík a Kozorůženka


Narození: 9. 9. 2020

Pohlaví: Kocour + Kočka

Kastrace: Ne + Ne

Očkování: Ne + Ne

Povaha: Mazlivá, hravá, milá

Zvláštní znaky: Dvojitá láska


Už více jak týden mají tato krásná a sladká koťátka svůj nový domov, svou milující rodinu. 🥰
A jejich maminka nám napsala tak báječnou zprávu: 
 
„Přepravu jsme zvládli dá se říci v pohodě. Gustík „naříkal“ cca 40 minut, pak se uklidnil. Růženka se ozvala všeho všudy 2-3x.
Myslím, že si zvykají dobře. První večer toho moc nesnědli, ale vařenému kuřecímu masíčku nakonec neodolali. 🙂
Na granulkách si už taky pochutnávají, jen je musíme ještě rozmáčet vodou, jinak se jim do nich moc nechce.
Wc používají naprosto bez problémů.
Už jsme je i slyšeli oba vrnět. Růženka je trošku odtažitá, zatím se spokojí s pozorováním z povzdálí. Ale nechá se vzít i na malou chvilku na ruce. Nenutíme ji, necháváme ji ať si sama přijde pro poškrabkání a pomazlení. Věříme, že se časem osmělí. Gustík je v pohodě, mazlivý, zvídavý, nebojácný.
S fenkou Lilly na sebe vidí, ale zatím jen přes mřížku. Zatím na ni syčí. Lilly je zvědavá, chodí se na ně dívat a sem tam „dělá slovní pořádek“. Reaguje na zvuky, které se v bytě dřív nevyskytovaly. Snad si na to brzy zvykne a vše bude v pořádku. 
Jejich nejoblíbenější hračka jsou provázky a rádi se prohání za laserem.
Spí na různých místech, podle toho kde se momentálně nachází. Pokud jsou v „dětském/studentském“ pokoji tak jsou buď na posteli nebo na velkém plyšákovi Pandě. 
Pokud potřebujeme dělat něco v kuchyni a nemůžeme 100% ohlídat Lilly, tak jsou ve své místnůstce v pelíšku nebo na poličkách tak, aby na nás viděli. Mají tam svůj klid a hlavně bezpečí. 🙂
Až budou větší a nebudeme se bát, že by na ně Lilly zaútočila, tak mřížku odstraníme, aby se zde/odtud mohli samovolně pohybovat.
S pozdravem 😊“
 
Růženko a Gustíčku, jsme moc rádi, že jste mohli jít do svého nového domova společně. Jak rádi čteme zprávy z domovů našich kočiček a stejně tak jsme četli i tu o Vás. 
Máte se moc krásně, jste u milující rodiny a bude o vás úžasně postaráno. 
Mnoho štěstí maličká koťátka a brzy zase napište a pošlete nám pro radost nějakou fotku. 😘😘
18. 12. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jméno Inkoustík Gustík jsem dostal, protože mám černé pacičky a nosánek, jako kdybych se vymáchal v inkoustu. Jak mi to ale přidává na roztomilosti, že? 
Mám 3 měsíce a jsem láskyplný mazlíček, moc rád si hraji a zkoumám vše kolem. Jakmile teta otevře, jsem většinou první u dveří – to aby mě jako prvního pohladila. Hlazení si mooooc užívám! 😽
Jsem žrout, na krmivo nejsem vůbec vybíravý.
Musím přiznat, že jsem ale i trochu strašpytel – třeba igelitový pytlík je pro mě jeden z největších strašáků. To se hned letím schovat nebo z dálky pokukuji, co se děje. Samozřejmě vím, že mi žádné nebezpečí nehrozí. Po prvotním úprku se zase vrátím a zkoumám, co ten poplach způsobilo.
Na pejsky momentálně ještě prskám, s ostatními kočkami nemám problém, ba naopak bych k sobě moc rád měl nějakého kočičího parťáka – nejideálnější by byl můj bratříček (Vendelín) nebo nějaká sestřička (Kozorůženka, Maluška nebo Stráčenka). 😻
Jsem zdravý, odčervený, až vyrostu bude u mě nutná kastrace.
Rád bych žil, jako bytový kocourek, venku jsem totiž ještě nikdy nebyl a je to pro mě velká neznámá.
 
Očaroval Vás rozkošně flekatý Inkoustík Gustík?
📝 Pište nám do zpráv.