Hedwiga

Hedwiga


Narození: 2010

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Hodná, klidná, mazlivá

Zvláštní znaky: Smutná mazlinka

Datum příjmu: 9. 5. 2021

Místo nálezu: Slovensko

Když se podaří najít nějaké kočičce domov, je to pro nás vždy velká radost, ale najít domov pro starou kočičí dámu nebo pána se už tak často nepodaří a mnohdy u nás tyto kočičky dožijí zbytek svého života. 

Hedwiga však měla to štěstí a nalezla krásný domov, úžasnou rodinu, milující rodiče. Tato asi 12 letá kočičí krasavice má vše, co si jen může přát. ❤️

Hedwigo, miláčku, přejeme ti dlouhý život. Buď milována a rozdávej okolo sebe radost a lásku. 😘

 

„Ahojte,

tady je Hedwiga, tak Vás zdravím z nového domova v Leskovci.

Už jsem tady víc než týden, hodná teta mne přivezla do domečku za novou rodinou. Říkají mi, že se na mne moc těšili a že tady už budu bydlet napořád. Jsou na mne hodní, takže jim to budu asi věřit. 

Jsem už stará kočičí dáma, takže hodně spím, na hraní už mne neužije, zato si užívám lenošení a pohlazení a vyčesávání kožíšku.

Moji kočičí kamarádi- v domečku jich na mne čekalo pět-taky chápou, že potřebuji klid, takže mne přicházejí jen pozdravit a občas si vedle mne poleží. To asi abych věděla, že mne taky berou do rodiny. Dostala jsem pěkný šedý pelíšek, v něm jsem si poležela první dva dny, ale zjistila jsem, že vlastně celý dům je jeden kočičí pelíšek, tak to zkouším a občas jsem na křesle, někdy na gauči-to je asi nejlepší..tam je totiž víc místa a moje rodina si může přisednout a pěkně mi hladit kožíšek..to je pak moc príma..jo..abych nezapomněla, chutná mi tady, mamka mi dává kapsičky a konzervy a taky kočičí dobrůtky a vždycky mne chválí, když pěkně jím..tabletky na vysoký tlak jím pravidelně-mamka je sestřička tak to bere zodpovědně..
Posílám pár fotek z dnešního odpoledne, venku prší..dobře se dřimká..mějte se všichni dobře..jdu zase spinkat..

vaše Hedwiga“ 😻

3. 7. 2022

 

————-

Dobrý den,
mé jméno je Hedwiga a pocházím ze Slovenska.
Je mi už více jak 11 let a za ty roky jsem prožila mnoho zlého.
Lidé, u jejichž domu jsem se potulovala a prosila o jídlo, se už na mě nechtěli dívat a tak mě jednoho dne vzali do auta a jeli jsme. Já bláhově myslela, že mě vezou k hodným lidem, u kterých budu bydlet, kteří se o mě postarají, ale nebylo tomu tak. Jeli co nejdále od jejich domu a pak mě vyhodili u jedné firmy. 😿
Majitel firmy mě tam ale také nechtěl a jen náhodou se o mě dozvěděli hodné slovenské záchranářky, které mě vzali k sobě. Neměli možnost si mě nechat na trvalo a tak vyslali žádosti, kdo se mě ujme. Viděla to paní Janišková z útulku Dobré ruce a bylo rozhodnuto, vzala mě k sobě, abych alespoň poslední roky prožila v lásce a bezpečí.
I když jsem velká krasavice, pro svůj věk a hlavně zdravotní problémy, zřejmě nenajdu domov. Mám problémy s imunitou, jsem téměř bezzubá a mám vysoký krevní tlak.
Budu ráda pokud se ale najde hodná rodina a dá mi šanci na šťastný život ve vlastním domově. 😻