Hanny

Hanny


Narození: 2017

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Mazlivá, hodná, milá

Zvláštní znaky: Chorvatská kočka

Datum příjmu: 2. 9. 2018

Místo nálezu: Chorvatsko

Zdravím vás,
jsem kočička Hanny a můj osud a osud mé kočičí rodiny je velmi smutný.
Jsme kočičí rodinka – Corra, Corry, Hanny a Zelka, pocházející z ostrova Korčula v Chorvatsku. Zde nás našla jedna moc hodná paní na ulici pomalu ztrácet naději na život. V den, kdy nás viděla poprvé, nás ještě bylo šest, čtyři koťátka a dvě dospělé kočky. Druhý den už nás bylo o dvě koťátka méně. Byly jsme spálené od slunce, vyhladovělé a s rozbitými tlamičkami. Koťátka v tu chvíli nebyla schopná chodit a přes hnis v očích ani neviděla. Místní nás ignorovali a turistům jsme byly jedno. Koček je na ostrově spousta a o ty bílé je zájem o to menší, kvůli jejich zvýšené citlivosti na slunce a proto větší míře starostí s tím spojených. Jen díky naší zachránkyni ze Slovenka, paní Lence Mudrakové, jsme dostaly naději na život. Prvně nás dopravila do záchranné stanice na ostrově, ale zde, i když nám pomohli se dostat z nejhoršího, si nás nemohli nechat. Prý by o nás v útulku nebyl zájem, a proto bychom byly vypuštěny opět na ulici, kde bychom moc dlouho přežít nedokázaly. Díky neustálé snaze naší úžasné zachránkyně k tomu naštěstí nedošlo. Jako jediné jí náš osud nebyl lhostejný a dělala, co jen mohla, aby nás zachránila. Po přeléčení a karanténě se jí podařilo nás dopravit do bezpečí do Čech, kde se nás ujalo právě kočičí depozitum Dobré ruce Zlín a umístilo nás do jedné ze svých dočasek.
Za ty dva roky se nás všechny podařilo dostat z patálií a pořádně vymazlit tak, že z nás vyrostly krásné kočičky.
Jsme mimořádně přítulné, hravé, velmi hodné a vděčné.
Po tom všem utrpení nám útulek chtěl hledat milující domov.
Byly jsme ještě na veterinární kontrole a testech a já si společně se svou sestřičkou vyslechla to nejhorší. Jsme FIV pozitivní.
Sen o vlastním domově se rozplynul a já budu muset žít v dočasné péči nebo útulku.
Pokud byste ale měli někdo zájem, stát se mým virtuálním rodičem, přispívat útulku na mou veterinární péči a krmení, prosím, napište jim do zpráv.
Děkuji
vaše Hanny

(V příspěvku jsou i fota, v jakém stavu byla Hanny a její sourozenci nalezeni.)

😻 Hanninou adoptivní maminkou se stala paní Hanna Sharai
Moc za ni děkujeme ❤️