Groot

Groot


Narození: Únor 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Hodná, mazlivá, dominantní

Zvláštní znaky: Huňatý krasavec


Kocourek Groot se dostal k nám do útulku ve chvíli, kdy onemocněl smrtelnou chorobou FIP. Jeho rodina ho léčit nechtěla a tak by asi nyní již nebyl na tomto světě nebýt paní Janiškové, která má tak velké srdce ❤️ a tak velkou lásku ke kočičkám, že i když nebyl z našeho útulku, vzala ho pod svá ochranná křídla a začalo jeho téměř tříměsíční léčení. A tento příběh má konec, jako v pohádce, nejen že se  kocourek vyléčil, už našel i tu pravou rodinu a tu nejmilejší maminku. 🥰
Tak dnes můžeme s pocitem velké radosti číst kocourkovu zprávu z nového domova:
 
„Dobrý den, hlásí se Groot, tady na mě volají Šimonku, Šimi. A já na to slyším, hlavně když vidím, že maminka drží mističku s dobrotkou. Už jsem měl paštičku, kapsičku a masíčko. A granulky mám taky rád. 
Dneska jsem ochutnal africkou fialku, to byla mňamka, akorát nevím proč mi to doslova utrhli od huby, a máma zděšeně hledala v knížce, jestli to není jedovaté. Není, tak proč to schovala? Prý mi ale vypěstuje něco jiného, spešl pro kocourka, když se tak rád pasu. 
Mám tady taky hračky, krásně si s nima hraju, i v noci, ale nikoho nebudím, takže mě všichni chválí, a prý jsem se mámě poved. 
A jestli jsem si zvykl? Jsem tu doma od prvního vykročení z přepravky. 
Tak se tam mějte tak krásně, jako se mám já tady.“ 😺
 
Náš milý Šimonku, dostal jsi od nás šanci na vyléčení a od své milované maminky na dlouhý a krásný život. Ať je tedy nejdelší, nejúžasnější a plný lásky. ❤️
Posíláme moc pozdravů od tety Zdeňky, strejdy Miloše i od všech tet z útulku. 😘
8. 5. 2021
 
————-
 
Ahoj,
já jsem 13ti měsíční kocourek Groot. 😽
Mám krásný chundelatý jemňoučký kožíšek.
Jsem hravý a výborný společník, ale protože jsem mezi kočičkami dosti dominantní, bude lepší, když budu jedináčkem nebo například s psími kamarády, na které jsem zvyklý.
Můžu jít do rodiny ke starším lidem, mladým nebo i hodným dětem.
Rád papkám, spím a mazlím se. 😻
Jsem odčervený, ale očkování a kastrace mě teprve čekají.
Už se nemůžu dočkat svým rodičů. 😻
 
Líbí se vám Groot a dáte mu milující domov?
📝 Pište nám do zpráv.