Glenn Hughes

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Přítulná

Zvláštní znaky: Voice of Zlín


✝︎ GLENN 🖤🖤🖤
Podzim bývá v našem útulku smutným obdobím. Velmi často nás připraví o některé naše stálé obyvatele a také o kus našeho srdce. S každým zvířátkem jej kousek odchází a snad jej máme dostatečně velké, abychom to zvládali.
Ani letošní podzim nebyl milosrdný k našim dvěma kočičkám.
Rozloučili jsme se s Glennem a s Bonboniérou.
 
Glenn
Zrzavý kocourek s očima plnýma čertovin, které stále vymýšlel. Přestože byl velmi vážně nemocný, stále v pohybu, neustál, pořád někde lítal, šplhal a prováděl lotroviny.
Glennovi bylo ovšem diagnostikované onemocnění srdce, tzv. HCM a věděli jsme, že je to smrtelné. Nevěděli jsme ovšem jak dlouhý čas má tady vyměřený. Bohužel byl velmi krátký. S Glennem jsme se rozloučili. Už jsem jej nestihla ani převézt urgentně na veterinu. Pár nadechnutí, výdechů a konec.
 
Zapalte dnes s námi dvě pomyslné svíčky a pomozte nám se rozloučit s kočičkami, které nám významně vstoupily do našeho života.
Sbohem Glenníčku. 🖤🖤🖤
 
Nikdy na vás nezapomeneme.
✝︎ GLENN říjen 2020
 
—————–
 
V současné chvíli, vzhledem ke zhoršeným ledvinovým testům a onemocnění srdce, musí být kocourek Glenn vyřazen z adopce a nabízen pouze na virtuální adopci.
 
 
Mňauuuuuuaaa,
zdravím vás všechny rockovým mňoukem. Jsem rocker tělem i duší. Mé jméno je Glenn, ale nechám si říkat Glenn Hughes, dle mého idolu slavného britského rockera známého jako „The Voice of Rock“ a nelžu vám já jsem zase „The Mňauk of Rock”, když jednou za měsíc mňouknu rozezní se lidem hudební nástroje na celých Jižních Svazích. A co chcete všechno o mě vědět? Jsem čtyřletý, čistotný, naočkovaný, vykastrovaný, zdravý a hlavně úplně zrzavý kocour. Rád s mazlím a jsem velmi společenský. Byl bych vhodný do mladší rodiny milující rockovou muziku, ale pokud si mě vezmou staří lidé, klidně kvůli nim přejdu na dechovku a můžou mi říkat i “Pepíčku Zímo”. Jak vidíte jsem veselá kopa a vám se mnou bude moc dobře!
Glenn se na Vás těší na tel.: 775 229 240