George

George


Narození: Červenec 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, zvědavá, hravá

Zvláštní znaky: Dvoubarevný krasavec


Říkáte si, že kočičky nedovedou posílat pozdravy z nových domovů? Tak to se dost mýlíte, protože ty naše to určitě umí. Asi máme kouzelné a ty nejúžasnější kočičky k adopci široko daleko. 🥰
Nevěříte? Tak čtěte:
 
„Zdravím všechny z Dobrých rukou.
Omlouvám se, že jsem se ještě neozval, ale byla to tento týden pořádná jízda.
V pondělí večer mě od od mých hodných dočaskářů vyzvedli dva „zakuklenci“ v rouškách a šupli do přenosky. A to jsem měl fakt nahnáno, jako co bude dál…
Odváželi mě pryč. Ale už v autě jsem mohl ven z přenosky a díval se ven z okna. A po celou dobu mě hladili a uklidňovali.
Odvezli mě na Lukov. Na konec vesnice. Do velkého domu ze zahradou.
Trochu jsem se vyděsil, když přenosku se mnou oňufával velký hafan Cézar. S tím to budu muset ještě nějak zmáknout, aby to byl kámoš. Vypadal jak medvěd. Alespoň se budu moct jen povalovat. Cézar bude dobrá ochranka.
No, ale pak v domě? Páni. Uvítačka s novými parťáky. Trošku byli překvapení. Taky jo! Vůbec o mě nevěděli. Prošmejdil jsem kuchyň a obývák. Chvilku jsem se schoval pod pohovku. Ale to spíš jen proto, abych omrkl, jestli jako mají čisto. Chápete, že? Ovšem hned mě to přešlo, protože mi nachystali mňamku. Kapsičku. A to jsem nemohl odmítnou.
Zakuklenci nás pak opustili a odjeli do Velkých Karlovic se slovy :“ Tak se tu bavte…..“.
Noa tak se bavíme. Moji nový přátelé jsou důchodci, takže na mě mají spoustu času. A ještě ke všemu jsou zrovna v karanténě. No, nevím, nebývají v karanténě spíš zvířata? Snad od nich nic nechytnu.
To co vidím za okny, taky nebude k zahození. Zahrada jak v pohádce.
Spím samo sebou v posteli. U hlav mých nových přátel. V noci je pusinkuju a stále se k nim tulím.  Furt si s něčím hraju, prošmejdil jsem už i druhé patro. Když chci tak se rozvaluju na pohovce nebo na křesle mezi polštářky. A podlaha, tak ta taky není k zahození. Je vyhřívaná.
Takže, přátelé, nemějte o mě strach. Je to na pohodu.
Zdravím Vás všechny a zase se ozvu.
George, toho času Mikeš. 🐈🐾“
 
Mikešku, takové báječné zprávy nám klidně můžeš psát častěji. Jsme šťastni, že jsme ti mohli najít ty nejlepší rodiče a ten nejlepší domov.
Budeme se těšit na další zprávy tvého nejlepšího života. 😘
26. 10. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jsem asi 12 týdnů starý chlapeček George. 😽
Mám hebký dvoubarevný kožíšek a jsem velký krasavec.
Jako správné kočičí dítě jsem velmi hravý, když nespím, honím se s kamarády po bytě a jsem moc zvědavý. Baví mě zkoumat počítač a zajímá mě i kuchyňská linka, zda se tam náhodou nenachází něco dobrého na zub.
Jsem hodný, čistotný a moc mazlivý kocourek. Chtěl bych i hodiny někomu sedět na klíně a nechal se hladit.
Ráno se dobývám tetě do ložnice, protože se už nemůžu dočkat muchlování v posteli.
Mám rád děti, jejich hry i hlazení a také kočičí kamarády.
Jsem zdravý, odčervený, za čas mě čeká očkování a za pár měsíců bude u mě nutná kastrace.
Pokud si přejete krasavce s dobrým srdcem, hravého a mazlivého, tak čekám jen na vás. A kde? No přece ve Zlíně, ale můžete si mě odvézt i na konec světa, jen pokud mi dáte tolik lásky, co potřebuji. 😻
Zamilovali jste se do mazlivého George?
📝 Pište nám do zpráv.