Ervík

Ervík


Narození: Září 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá, přítulná

Zvláštní znaky: Vrnící mazel


Také se vám zdá neskutečné, že se tak krásný a sladký kocourek mohl najít na smetišti, v odpadním dvoře?
Neskutečné …, ale teď už je vše jinak, špatné věci jsou zapomenuty a kocourek si užívá šťastné chvíle se svou mladou maminkou, tatínkem a černou kočičí kamarádkou Kitty.
S tou měl Ervíček ze začátku problém, vrčela na něj a vůbec nebyla z nového příchozího ráda, ale teď už jsou kamarádi a společně se prohánějí po celé bytě. 
Ervík je moc hodný kocourek a maminčino zlatíčko. ❤️
Malý Ervíčku, také pro tebe jsme vybrali to nejlepší, na svou kotěcí smutnou minulost můžeš zapomenout a těšit se z toho co ti přinese budoucnost v báječné rodině. Čekají tě krásné dny her, mazlení a společných chvil s rodiči.
A my jsme za tebe moc šťastní. 😘
9. 1. 2021
————-
Ahoj, 
jmenuji se Ervík a jsem asi 4 měsíce starý.
Mám bílo-rezavý jemný kožíšek a klidně mi můžete říkat Ervínku, Ervajzi, Ervounku nebo dokonce i Č-ervíku. 😻
Jsem miláček, ale jak jsem do dočasné péče přišel jako plaché koťátko, kousek toho ve mně pořád je. Teta říká, že se zbytečně stresuji s každou prkotinou, ale já si prostě nemůžu pomoct – jsem naučený být ostražitý.
Už jsem pochopil, že z televize nebo třeba z kuchyně nepřichází žádné nebezpečí, ale mám chvíle, kdy utíkám i před lidskou rukou. Nebo třeba poklidně spím, někdo mě přijde pohladit a já se tak leknu, že vypálím do druhé místnosti.
Ale pak přijde ten dokonalý moment, kdy se chci mazlit. A to přede mnou nikdo neuteče, protože si ho pokaždé vyčmuchám! Nasadím zamilovaný výraz, který vidíte na fotkách. Hlasitě se rozvrním, vyvalím se na záda a nechám se drbat. Často i tetu nebo strejdu začnu urputně pusinkovat a nejde mě skoro ani odstrčit. ❤️
Jsem velkým pronásledovačem, vždy se tak nějak náhodou objevím tam, kam má zrovna teta namířeno. Rád se vyvaluji na topení a pozoruji ptáky za oknem nebo si třeba hraji s plyšovou myškou. 😸
Ale pokud si chcete hned získat mé srdce, tak na mě musíte jít přes pamlsky. To i zapomenu na to, že jsem se někdy něčeho bál.
Jsem čistotný a odčervený. 
Na baštu nejsem vybíravý. 
V budoucnu mě čeká kastrace.
Rád bych k sobě měl nějakého kočičího společníka, aby všechna pozornost nebyla jen na mně. Pejska toleruji, ale nejsem s ním velký kámoš. Určitě se nehodím k dětem, byl bych z nich hodně nervózní.
Ideální by pro mě byl domeček nebo byt bez možnosti chodit ven. Vlastně úplně nejspokojenější bych byl u někoho, kdo by mi nechával prostor a počkal, až si sám přijdu pro pomazlení. A že se já umím mazlit! To byste se divili. 😽
 
Neodolali jste urputnému mazlíkovi Ervínkovi?
Pište nám do zpráv. 📝