Drobeček

Kdo bylo miminko Drobeček?


Narození: 21. 8. 2023

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Datum příjmu: 23. 8. 2023

Místo nálezu: Trnava, Slovensko

✝︎ DROBEČEK 🖤🖤🖤
Před chvílí jsme se s bolestí rozloučili s jedním maličkým kocourkem.
Neměl sací reflex a ač dělala paní z dočasky ve dne i v noci, co se dalo, nepodařilo se ho nakrmit. Dokonce zklamalo i přikládání ke kojící kočičce. Je nám to strašně líto, ale ani my neumíme dělat zázraky.
Dostal od nás jméno Drobeček, maličké nevinné kotě, které kvůli bezcitnosti lidí, již nepozná lásku a krásky života. 🖤🖤🖤
✝︎ DROBEČEK 24. srpna 2023
—–
23. 8. 2023
Maličká dvoudenní miminka, vyhozená v kontejneru, jsou již v naší dočasce.
Děkujeme Alena Sýkorová za pomoc.
—–
Můžete si představit ještě větší hrůzy, ještě větší zvěrstva, která v poslední době, ti, co se nazývají lidé, páchají na nevinných zvířatech? Nemůžeme zachránit všechny, ale alespoň pomoci při záchraně některých.
Včera večer jsme obdrželi zprávu o koťátkách vyhozených, jako odpad, v kontejneru na Slovensku. Těchto 5, pouze dvoudenních miminek, bylo v rozpáleném kontejneru zahrabáno pod odpadky. Jedno bylo již mrtvé, druhé velmi slaboučké zemřelo krátce nato.
Nikdo nenabídl pomoc a koťátkům hrozilo uspání. Museli jsme my, nemohli bychom žít s myšlenkou, že jsme v tak tragickém případě nepomohli.
Neplačte dnes s námi nad nimi, nenadávejte, … POMOZTE!
Je spousta způsobů, jak pomoci.
Nám nyní nejvíce pomůžou finance. Potřebujeme koťátkům nakoupit kvalitní mléka, kozí kolostrum, léky, zajistit jim zdravotní péči a péči naší kotěcí dočasky.
Samozřejmě můžete pomoci i dalším zachráněným kočičkám – materiálně, fyzicky (nabídka dočasné péče, převoz, úklid, …).
Nejdůležitější je osvěta, aby se takové věci již neděly!
Příspěvek na tato koťátka můžete poslat s poznámkou „Zvířata nejsou odpad!“ na náš účet: 239075936/0600. QR kód je v komentáři tohoto příspěvku.
Budeme vás o stavu maličkých informovat a moc děkujeme za pomoc.