Déšť

Déšť


Narození: 2019

Pohlaví: kocour

Kastrace: ne

Očkování: ne

Povaha: Hodná, mazlivá

Zvláštní znaky: Kocourek, kterého snem bylo ještě vidět sluníčko

Jmenuji se Déšť 🐈❤️ a strašně jsem chtěl vidět sluníčko ☀️
Ještě to ani není měsíc, co jsem ležel mnoho dnů zraněný u cesty, lidé se na mě chodili dívat, viděli, že žiji, ale nikdo neměl zájem mi pomoci. Nechali mě tam bezcitně umírat. Stále pršelo, bylo mi zima, měl jsem hlad, velké bolesti a hlavně žádnou naději na život. Když už jsem ani nedoufal, naskytla se jiskřička naděje. Našli mě hodní lidé a zavolali do útulku. A potom už vše šlo strašně rychle. Najednou jsem dostal šanci a já si představoval, že to dobře dopadne a já budu moci ještě jednou vidět sluníčko.
Prodělal jsem náročnou operaci, spousty ošetření a vyšetření, pak mě doléčovali v útulku a spousta lidí se o mě zajímala a dokonce si mě jedna hodná paní úplně zamilovala, že mě osobně přijela navštívit.
Byl pátek odpoledne a já uviděl sluníčko, ne to na nebi, ale nade mnou. Paní mě hladila, říkala něco o domově a tak moc pěkně ke mě mluvila. To sluníčko je teď totiž mou maminkou.
Je pátek večer, jsem v Brně, v nové rodině, v mé rodině. U své maminky a čtyřnohé kamarádky buldočky Witchinky.
Mám své doma, lásku maminky, kterou budu opětovat, čeká mě krásný život.
Cestou do Brna se na nebi objevila duha. Po dešti a po duze přichází sluníčko a po trápení a bolestech, štěstí a láska a to je teď má naděje i naděje vás všech hodných lidí, kteří věřili v mé uzdravení a nikdy neodmítají pomáhat.

Váš kocourek Deštík 🐈❤️
Brno 17. 7. 2020

—————

Jmenuji se Déšť.
Ležel jsem dlouhé hodiny a dny u cesty.
Kolem projíždělo mnoho aut, hodně lidí se na mě chodilo dívat, zda nejsem jejich a když zjistili, že nejsem ničí, zase odešli.
A déšť, ten vytrvalý déšť mi smáčel kožíšek a chladil tu ukrutnou bolest.
Ležel jsem a nemohl se hýbat, bez pomoci jsem pomalu umíral.
Najednou se nade mnou sehnula osoba, její klidný hlas mě utěšoval celou cestu na kliniku.
Teď tu ležím, nerozumím tomu, co říkají, co se se mnou děje, jen vím co chci.
Strašně chci ještě vidět sluníčko…

Celý příběh kocourka Deštíka zde
https://www.facebook.com/DobreRuceZlin/photos/a.316610118545564/1436634956543069/?type=3&theater

Na klinice, po ošetření a stabilizaci, prodělal kocourek náročnou operaci a sdrátování, zcela rozdrcené, horní čelisti a byla mu zavedena jícnová sonda.
Nyní už máme Deštíčka doma na útulku, nevíme, jaké další zákroky ho do budoucna čekají, ale uděláme vše pro to, aby u nás mohl prožít spoustu spokojených let.