Corra

Kdo je paní Corra?


Narození: Červen 2018

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Hodná, mazlivá

Zvláštní znaky: Poškozené očko

Datum příjmu: 08.09.2018

Místo nálezu: Chorvatsko

„Mňau,

jsem Corrinka a před 2-mi týdny si pro mě přišla moc příjemná paní. Ze začátku se mi sice moc nezdála, a proto jsem utekla, když mě chtěla dát do přepravky. Paní Luptáková z našeho Kočičího ráje mě přesvědčila, že jí asi můžu věřit. 

Přijeli jsme domů a hrůza! Čekal na mě kocour, o polovinu menší a ještě se se mnou chtěl kamarádit… no fuuuuj. Tak jsem ho hned pleskla. Pak jsem ho ignorovala a pomalu prozkoumávala nový domov, viz fotky. Vlezla jsem, kam se dalo. A shodila, co se dalo 😺 To stále dělám, když mamka spí! Otevřu si dveře od skříně, krabičku s dárky a včera i do sáčku s odpadky, heč? Nic tam nebylo, jen vůně po řízcích mňam. A když jsme u jídla, mamka nám dává i kapsičky! Kočičí sušenky tedy fakt nemusím blééé. To ať si sežere můj nový brácha, jemu chutnají, mně zase granule. 

Také jsem dostala nová škrábadla a hračky. Ráda sedím u okna. A ráda se mazlím, vrním. Mamka mi říká mrňous vrňous a špion žampion…nevím proč??? Jsem velká a nejsem houba 😼 už mě unavuje chodit po klávesnici, tak vám všem přeji jen to nejmňoučkovatější! p.s. a samozřejmě spolu spíme v posteli – já, mamka a Tygr 😺 a když jde mamka na záchod, taky ji hlídáme – sedíme na červené plastové židli – střídáme se.. ale stejně ho ještě občas packou plesknu, aby si nezvykal mňau p.s. 

Aby vám to nebylo líto, podala bych packu  paní Janiškové, Renatě a paní Luptákové, a samozřejmě všem, kdo se o nás dalších starají mňau. 

Děkuji moooooc a mamka taky!!! “😻

 

Corrynka, kočičí miláček, mazlivá, hravá, oddaná. ❤️

Kočička, která na svůj domov čekala v našem útulku více jak 4 roky. Kočička, která byla zachráněna a dovezena do ČR se svými sourozenci a kočičími kamarády až z Chorvatska.

Dnes už můžeme s krásným pocitem všem sdělit, že Corrynka našla to, co tak dlouho hledala, tu nejlepší, nejláskyplnější a nejlaskavější maminku a hodného kočičího brášku. 🥰

Posíláme jí do jejího nového úžasného domova mnoho pozdravů a těšíme se zase brzy na pěkné zprávy. 😍

S láskou tety z útulku a teta Markéta z dočasky. 😘

 

A zde je Corrynčin životní příběh: ⬇️

Zdravíme vás,

jsme Corra, Corry, Hanny a Zelka. Náš osud je velmi smutný. Jsme kočičí rodinka pocházející z ostrova Korčula v Chorvatsku. Zde nás našla jedna moc hodná paní na ulici pomalu ztrácet naději na život. V den, kdy nás viděla poprvé, nás ještě bylo šest, čtyři koťátka a dvě dospělé kočky. Druhý den už nás bylo o dvě koťátka méně. Byly jsme spálené od slunce, vyhladovělé a s rozbitými tlamičkami. Koťátka v tu chvíli nebyla schopná chodit a přes hnis v očích ani neviděla. Místní nás ignorovali a turistům jsme byli jedno. Koček je na ostrově spousta a o ty bílé je zájem o to menší, kvůli jejich zvýšené citlivosti na slunce a proto větší míře starostí s tím spojených. Jen díky naší zachránkyni ze Slovenka, paní Lence Mudrakové, jsme dostaly naději na život. Prvně nás dopravila do záchranné stanice na ostrově, ale zde, i když nám pomohli se dostat z nejhoršího, si nás nemohli nechat. Prý by o nás v útulku nebyl zájem, a proto bychom byly vypuštěny opět na ulici, kde bychom moc dlouho přežít nedokázaly. Díky neustálé snaze naší úžasné zachránkyně k tomu naštěstí nedošlo. Jako jediné jí náš osud nebyl lhostejný a dělala, co jen mohla, aby nás zachránila. Po přeléčení a karanténě se jí podařilo nás dopravit do bezpečí do Čech, kde se nás ujal právě kočičí útulek Dobré ruce Zlín a umístil nás do jedné ze svých dočasek. A zde jsme do dnes.

6. 1. 2023

 

————-

 

Dobrý den,

jsem mladá kočičí paní jménem Corra. 😽

V červnu mi byly 3 roky.

K tetě do dočasky jsem se dostala, jako malinké koťátko zachráněné, i se svými sourozenci, na ostrově Korčula v Chorvatsku.

Celý náš příběh – Chorvatských koček si můžete přečíst zde: 😿

http://zlin-dobreruce.cz/profile/corra-corry-hanny-a-zelka/

Mám krásný tříbarevný kožíšek a hlavně krásnou povahu. Jsem hodná, oddaná, čistotná, mám ráda hlazení.

Jsem odčervená, očkovaná, kastrovaná, testovaná FIV/FeLV negativní a mám i vlastní pas.

V kotěcím věku jsem prodělala těžký zánět očka a nám ho už nenávratně poškozeno a hůře vidím.

To mi ale nebrání, abych ve svém novém domově byla milována a i já milovala své rodiče. 😻

Jsem vhodná do adopce do bytu, bez přístupu ven a pokud budou v rodině děti, tak spíše ty větší a klidnější.

Prosím, po to všem zlém si zasloužím milující domov. 🙏🏻❤️

 

O její adopci nám 

📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín

nebo

☎️ volejte na telefon +420 775 229 240