Čert

Kdo byl pan Čert?


Narození: 2005

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Náladová, mazlivá

Zvláštní znaky: Kouše do brady

Datum příjmu: 2015

Místo nálezu: Bratislava, Slovensko

✝︎ ČERT 🖤🖤🖤
Kocourku, dej mi tlapičku a převedu tě…
Čert podal tlapku a šli jsme spolu k mostu, pak už musel sám…
Kocourek Čert k nám přijel z Bratislavy před více jak 5 lety. Už v té době to byl starý, ulicí poznamenaný, kocour, určitě starý víc jak 10 let. Černý kožich prokvetlý šedinami, bez zubů. Časem zdomácněl a zařadil se mezi naše kočky a my už o adopci neuvažovali. Bylo mu u nás dobře. V posledních letech ho mírně zlobily ledviny, ale s tím se musí počítat. A tak Čert chodil ven, spal na sluníčku na našich schodech a bylo mu moc fajn. Domů došel večer, ráno vyběhl a užíval si.
Vloni na podzim už ale začal hubnout a z velkého pětikilového kocoura byl už staříček. A my věděli, že to bude poslední léto, co s námi bude.
A tak jeden den nechtěl jíst, druhý den si zalezl do pelíšku a usnul. Čertíčku jsme rádi, že jsi s námi byl, obohatil jsi náš domov o obrovskou kočičí lásku a klid.
Nikdy na tebe nezapomeneme, nechceme zapomenout ani nemůžeme. 🖤🖤🖤
✝︎ ČERT srpen 2021
————-

 

Prastarý kocourek Čert má asi 10 – 15 let, u těch venkovních se to opravdu těžko odhaduje. V každém případě je skoro bez zubů, chronický ledvinář, a jeho černá srst je prokvetlá stříbrem. Čert u nás už zůstane na dožití a náramně si užívá všechny výhody starého kocoura „na vejminku“ – miluje vyhřívat se hodiny na sluníčku.
Když je ale vzhůru, s každým příchozím je hned kamarád, vrhá se na klín, otírá o tváře a prosí o hlazení. Vlivem stáří ale už má své nálady, a jak je toho hlazení dost, zasyčí, plácne packou, a zase si jde po svých.
😻 Čertíkovým adoptivním tatínkem se stal pan Marek Hrbáč
😻 Čertíkovou adoptivní maminkou se stala slečna Anna Kotásková
😻 Čertíkovým adoptivním strýčkem se stal pan Samuel Pastor
Moc za něj děkujeme