Burák

Bílo-rezavý kocourek Butch byl přijat do našeho útulku i se svými 4 sourozenci už jako dospělý kluk v zimě loňského roku. Rodina z Kašavy, kde všichni bydleli se musela nuceně odstěhovat kvůli dluhům a o kočičky se neměl kdo postarat. Butch se na jaře tohoto roku od nás dostal do kroměřížské kočičí kavárny Kitt&Café. V tu dobu tam chodila mladá rodina, která už doma měla dvě kočičky. Před sedmi lety se ujali mourovatého kotěte Julinky a před 3 lety malého černého koťátka Uhlíka nalezeného v Luhačovicích. I když už o dalším kočičím přírůstku do rodiny neuvažovali, Butch si je vybral sám, předváděl se, nakrucoval a ty pózy v leže, ty by mu záviděl leckterý model. 😆 Nešlo mu prostě odolat a za pár dní už byl u nich doma natrvalo. V nové rodině dostal jméno Burák. Je to takové zlatíčko, rád papá a mazlí se, jak si někdo sedne, Burák na něm hned leží a vrní. 😻 Také mu už od jara dost narostlo bříško. No nedivíme se, když jen pořád jí a vyvaluje se, jak placka 😄 a ještě prý u toho strašně chrápe 😂.
No a protože se Burák dostal do opravdu milujícího prostředí, kde nikdy není dost kočičí a lidské lásky, tak si jeho rodina v létě vzala opět z Kitt&Café bílo-černého ročního kocourka Luciuse, který byl jako kotě nalezen v Otrokovicích a ještě hned v srpnu také z Kitt&Café dva zrzavé dvouleté kocourky, zachráněné z výzkumného ústavu.
Jsme šťastni, že Buráček i ostatní kočičky měly to štěstí a našly takovou rodinu, kde budou žít ve velké smečce lidí a zvířátek a velké lásky. ❤️