Brigitt

Kdo je kráska Brigitt?


Narození: 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Klidná, hodná

Zvláštní znaky: Černý lesklý kožíšek

Datum příjmu: 2022

Místo nálezu: Zlín

Už skoro dva měsíce má kráska Brigitt novou úžasnou rodinu. 😊Hledali jsme pro ni domov dlouho, protože Brigittka byla dosti nedůvěřivá a lidé se báli, že by nikdy nebyla tou pravou mazlinkou.

Její nová maminka se toho ale nebála a kočičce dala šanci. Brigitt postupně ztrácí svůj ostych a za pár týdnů už bude oddaným mazlíkem. ❤️

Děkujeme za její adopci a přejeme všem spoustu lásky a řadu šťastných a veselých společných let. 💕

Tety z útulku a teta Jarka z dočasky. 😘

 

„Dobrý den,

28. 9. 2023 jsme si přivezli domů kočičku – černou Brigitt. Protože má krásný černý lesklý kožíšek, který nám připomíná černou kávu, začali jsme jí říkat Kofi (Kofilka).

Je to opravdu velmi křehká a něžná kráska, pořád sice trošku bojácná, když uslyší třeba nějaký neznámý zvuk zvenčí, ale už je NAŠE a my ji nedáme. Doma už na ni čekal kočičí kamarád, náš roční kocour Leo. Kofilka za ním pořád běhá, kam se hne on, je mu hned Kofča v patách. Jen když Leo chodí na noční výpravy ven, Kofilka zatím spinká pěkně doma s mámou v teplé posteli.

Náš domek už má celý prozkoumaný, od shora až po sklep, ale prý nejlepší je to stejně na gauči v kuchyni, odkud může všechno sledovat, a zvlášť když k tomu ještě máma doma vaří něco dobrého a ona může ochutnávat vařené masíčko. Vzít do náruče se zatím ještě nechce nechat, ale zato když se přijde hladit, zvlášť večer před spaním, tak přede jak o závod a neví, z které strany by se ke hlazení nastavila dřív. 😊

Kofi je naše kočičí láska a já i moje holky jsme moc vděčné za to, že ji máme. Teď už je naše rodina kompletní. 💕“

28. 9. 2023

 

————-

 

Zdravím vás,

jsem černá krasavice jménem Brigitt. 😽

Mám asi 2-3 roky.

Byla jsem nalezena ve Zlíně, jako vysoce březí kočička a brzy jsem v dočasce u tety porodila 5 krásných koťátek. 😻

Teta říká, že jsem musela, jako kotě, prodělat panleu a odrazilo se to maličko na mé chůzi. Není to ale nic, co by mě omezovalo v chůzi či běhání a je to opravdu jen maličká vada. Jinak jsem dokonalá. 😺

Mám krásný černý kožíšek a velké oči.

Jsem klidná kočička, hodná, nekonfliktní, milující lidi. 😻

Mí rodiče musí počítat s tím, že když přijdu do nového domova, budu si muset získat jejich důvěru, ale za pár týdnů bude ze mě výborná společnice a mazlivá kočička.

Jsem zdravá, odčervená, čistotná, očkovaná i kastrovaná.

Papám granulky, kapsičky, konzervy a masíčko. Jsem ráda i za nějaký pamlsek a prozradím, že si mě tím budete dobře vymazlovat.

Ráda bych šla do domova do bytu i k nějaké další kočičce, ale hlavně k hodné rodině, která mi dá spoustu lásky. ❤️

 

O její adopci nám

📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín

nebo

☎️ volejte na telefon +420 775 229 240