Bolek a Lolek

Bolek a Lolek


Narození: Červen 2018

Pohlaví: Kocourci

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Mazlivá

Zvláštní znaky: Umí si čistit zuby


🎉 Květen měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá ARTHUR (Lolek) 🐈
Ahoj,
jsem roční kočičí kluk Lolek, který se dostal i se svým bratříčkem Bolkem do nevhodné adopce. Paní zřejmě neměla ani ponětí, že když si bere koťata, tak si budeme chtít hrát a občas si i zaběháme a zadivočíme.
To nová rodina je úplně jiná. Hned, jak si nás vzali, tak jsme dostali nová jména Arthur a Berthold-Bertík a začal nám i nový krásný život. 😻
Já Arthurek jsem nejraději s mladší paničkou, se kterou si rád hraji a vymýšlím vylomeniny. 😺 Říkají o mě, že jsem nezbeda a chvíli nevydržím na místě. To ale myslí v dobré. Pokud se mi něco nelíbí, dám to svým usilovným mňoukáním hlasitě najevo a obyčejně si vymňoukám to, co chci.
To bratříček Bertík byl jiný. Svůj čas trávil rád se starší paničkou. Ze všeho nejraději spal a mazlil se. Omotal se jí okolo krku a vytvořil takovou živou šálu. 
I když jsme byli každý trošku jiný, velmi jsme se milovali. Každý večer, po důkladné vzájemné koupeli, jsme usínali ve společném objetí. 😻
Již měsíc je však vše úplně jinak. 😿
Bertíček najednou přestal jíst, hrát si, jen pil a spal. Občas i zvracel. Na veterině dostal vitamíny, injekčně antibiotika, opakovaně kapačku na zavodnění. Celý průběh se hrotil posledních 14 dnů, veškeré snahy rodičů i veterinární byly bezúspěšné.
Bertíček slábnul před očima, bylo to velmi těžké, diagnóza FIP.
✝︎ 15. 4. 2020 byl bratříček Bertíček uspán. 🖤
Je mi po něm moc smutno 😿, ale rodiče mi vynahrazují vše svou láskou a péčí. ❤️
Věnováno památce kocourka Bertíčka. 🖤
(Na posledních dvou fotkách je Bertíček)
15. 5. 2020
23. 11. 2019:
Dnes dostali tito krásní kluci druhou šanci. Odvezla si je šťastná rodina do Tlumačova.
Mazlíčci, přejeme vám moc a moc lásky a krásný život! 😘😘
Čauky a mňauky,
jsme asi 4 měsíční kočičí sourozenci a krasavci se sametovou srstí. Naše teta nám říká Bolek a Lolek a asi si myslí, že se taky jednou dostaneme do televizních Večerníčků.
Narodili jsme se v jedné chatové oblasti, máma za námi jednoho dne nepřišla a my ji začali hledat mezi lidmi. 😢 Tak jsme se dostali k tetě Lídě, která je sice hodná, mazlí se s námi, máme baštu, svůj pokojíček, ale prý tu zůstat nemůžeme, protože už je nás tady hodně a na naše místo čeká další zubožený chlupáček, který strádá venku. 😢
Podle fotek vidíte, že jsme velice čistotní, i kartáček používáme 🙂, chodíme na kočičí WC, jsme očkovaní a čeká nás kastrace. Rádi bychom šli do rodiny spolu, do bytu nebo domečku a rozdávali kolem sebe jen radost.
Jsme v dočasce v Prostějově a pokud se vám líbíme volejte nebo pište hned, než vás někdo předběhne. 😉
Facebook kontakt na naši tetu je L Mamita Chlapečkova nebo volejte paní Evě Janiškové do útulku na číslo +420 775 229 240.