Bobek

Kdo je maličký Bobek?


Narození: 30. 4. 2022

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá

Zvláštní znaky: Černý mazlík

Datum příjmu: 9. 5. 2022

Místo nálezu: Břestek

„Ahoj, 

jmenuji se Mike. 

Jsem skoro čtyřměsíční černý kocourek. 

Bydlím s tátou Františkem a mámou Niki. Také tu bydlím s kočičím strejdou Timmem 😁 a psí tetou Jessie. 

Do nového domova jsem odešel 31.7. 2022. A jak jsem se sem dostal? Táta si přál k narozeninám černé koťátko, a tak máma zkontaktovala náš útulek. Tam se dozvěděla, že vlastně můj brácha už odešel do nového domova a já strádal. Když se dozvěděli, že je o mě zájem, byli šťastní, že můžou dát mě do nového domova. No a já byl samozřejmě taky rád ❤️. 

Když jsem dorazil do nového domova, strejda Timmy na mě asi 2 dny syčel, bál jsem se a tak jsem na něj syčel taky. Po dvou dnech už mě strejda přijal, a začali jsme si spolu hrát, začal mě umývat a starat se o mě. 

Doma si mě teda pořádně rozmazlují 😁. Dostávám kvalitní kapsičky, granulky a pamlsky, protože máma pracuje ve zverimexu a tak dostávám vše potřebné. A teď mi máma koupila novou hračku, růžovou vábničku 😈. No když viděla jak moc mě to baví, hraje si se mnou dlouho do noci a já pak lehnu a spím 😴. 

K mámě a tátovi ještě nemám takovou důvěru, ale musím říct, že už teď jsou to dobří rodiče ❤️. Když nám máma dělá jídlo (kapsičky) stojím u linky a dělám to co strejda, mňoukám 😄. Pak mě máma vždy vezme a dá mě s miskou na škrabadlo a já jdu papat stejně jako strejda. Granulky máme nonstop a dokonce máme takový divný stroj, ve kterém teče voda a říkají tomu fontánka. Fakt divný stroj, ale pije se z toho dobře 😎. 

No nemůžu si stěžovat. Jsem rád, že mám tak skvělou rodinu. A děkuji tetám v útulku, že se o mě postarali a dali mi lásku stejně jako nová rodina ❤️. A doufám že se na mě tety někdy přijedou podívat ať se jim můžu ukázat v celé své kráse ❤️. 

Váš Mike a jeho nová rodinka. 🥰“ 

 

Milý maličký kocourku, ☺️

v posledních týdnech jsi prodělal mnoho krásných změn. Jméno Bobek jsi vyměnil za Mike, dočasnou péči za stálý domov a tetu dočaskářku za opravdovou maminku a tatínka a k tomu jsi získal super kočičího kamaráda. 🥰

Jsme moc rádi, že jsme ti vybrali tak báječnou a láskyplnou rodinu.

Miku, přejeme ti spoustu lásky, dlouhý a šťastný život s těmi, které miluješ a kteří milují tebe. 😍

Moc pozdravů od tet z útulku a tety Aničky z dočasky. 😘

31. 7. 2022