Black and White

Kdo jsou miminka Black and White?


Narození: Červen 2022

Pohlaví: Kocour a Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá

Zvláštní znaky: Dvojitá láska

Datum příjmu: 24. 6. 2022

Místo nálezu: Zádveřice

Black a White jsou dvě z pěti koťátek, které byly vyhozeny v zavřené papírové krabici, aby v ní zemřely. Potkalo je velké štěstí, že byly nalezeny a dostaly se k nám do útulku a další štěstí, že našly tu nejlepší a nejlaskavější rodinu, která se rozhodla netrhat sourozenecké pouto a vzala si, ke své početné zvířecí smečce, dva ze sladkých maličkých kocourků. 🥰

Black a White našly úžasný domov plný lásky a nás těší krásná zpráva od jejich rodičů a spousta pěkných fotek. 😘

Moc a Mac za ně děkujeme. ❤️

 

„Dobrý den, kocourci (Black & White) nám dělají v naší početné zvířecí domácnosti velkou radost a jsme rádi, že jsme se jich ujali a mohli jim dát domov a péči, kterou si zaslouží. Také jsme rádi, že bráškové, kteří si zbyli mohou zůstat spolu. K našim kočičkám a kocourkům (a pejskům) se začlenili bezproblémově a byli jsme překvapení, jak rychle si zvykli 🙏🏻. Počítali jsme s tím, že první tři dny budou zalezlí někde v úkrytu, budou nedůvěřiví, bát se a schovávat se, ale opak byl pravdou a hned po pár hodinách začali kocourci čile prozkoumávat terén a seznamovat se s okolím 😀. Jsou to pěkní lumpíci, ale zároveň neuvěřitelně mazliví a kontaktní, hned za námi přiběhnou, nechají se hladit a vrní na klíně.

Hned druhý den po převzetí kocourků jsme jeli pro jistotu na veterinu abychom se ujistili, že jsou koťátka zdravá a neohrozily tak naše kočičky. Měli svrab v ouškách, ale už je vše v pořádku a taky jsme na veterině koupili pastu na odčervení.

Co se týče hygieny a záchůdku, taky nebyl sebemenší problém a kocourci hned první den pochopili, kam mají chodit 🙂.

S jídlem taky vše v pořádku, na granulky se vrhli snad hned po příjezdu domů a taky kapsičky a konzervičky jim chutnají.

PS: Ještě bychom rádi zmínili a poděkovali paní Janiškové, která před časem pomohla přítelkyni zachránit kočičku Meginku, kdy jí byla chybně určena diagnóza a paní Janišková poradila a odkázala na úžasnou veterinářku paní Vojtkovou, která Meginku dala do kupy. Jen díky této shodě náhod a těmto úžasným lidem se Meginka opět těší výbornému zdraví a kondici ❤️.

Moc pozdravujeme.

Budeme nadále v kontaktu, Peťa a Evča🙂🐈“

18. 7. 2022

————-
Miminka BLACK and WHITE hledají lidskou maminku ❤️❤️
Ještě dvě maličká koťátka nalezená v krabici hledají domov.
🙏🙏 Prosím, pomozte ho s námi najít.
Jsou to sirotci, jen 6 týdnů staří, zdraví, čistotní, sladcí a mazliví. 🥰
🐱 Černo-bílý kocourek Black
🐱 Bílý kocourek s tmavými flíčky White