Bella

Bella


Narození: červen 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hodná, zlatá

Zvláštní znaky: Mazlík se zlatým srdcem


Koncem srpna se nám mladí sympatičtí manželé z Ostravy ozvali na adopci koťátka. Odvezli si malou Temněnku a když jsme jim nabízeli druhou kočičku, nechtěli, že zatím pouze jednu, ještě kočičku neměli, … Ale uplynul týden a už s nimi domů odjížděla i druhá kočička Milinka.
Od těch dnů od nich dostáváme jen ty nejkrásnější zprávy a fota obou princezen.
Ale k dokonalému štěstí jim přece jen něco chybělo … třetí princeznička, a tak svou šanci na lásku dostala i krásná černá Bella. 😻
A přečtěte si, jak se holčičky mají:
 
„U nás doma v Ostravě máme kočičí hrad se třemi pelíšky. V prvním pelíšku spinká naše Miyuška a v druhém naše Rinuška, přičemž třetí pelíšek byl prázdný. Rozhodli jsme se proto přivítat u nás doma ještě třetí princeznu Bellinku.
Po svém příjezdu k nám si Bellinka celé království pořádně prošmejdila a hned od první noci se rozhodla, že nám bude v posteli vrnět pohádky na dobrou noc.
Bellinka je hodná, mazlivá, upovídaná čtyř měsíční slečna, kterou baví lovit vše, co se hýbe, ať je to kulička papíru, pinpongový míček, brčko nebo myška na provázku.
Miluje vše, co šustí, například probíhat tunelem nebo lovit peříčka schovaná pod celofánem.
Po lovu si smlsne na granulkách, které si v misce nejprve elegantně přísune k sobě tlapičkou. Moc ráda si pochutná také na kapsičkách, ať už kuřecí, lososové nebo třeba kachní.
Se svýma dvěma sestřičkami Rinuškou a Miyuškou se Bellinka chtěla kamarádit od prvního večera. Miyušku si Bellinka získala rychle a už druhý den se spolu v šustícím tunelu honily jako o závod.
Získat si naši Rinušku byl pro Bellinku větší oříšek, ale i s tím si poradila a ve čtvrtek večer, když vedle mě ležely obě na gauči, nebylo po prvotním syčení a vrčení ani památky.
Dělá nám velkou radost, vidět holky, jak spokojeně obsadily všechny tři pelíšky kočičího hradu a my s partnerem cítíme, že bylo uvítání princezny Belly v našem Ostravském království správné rozhodnutí.“
 
Bellinko, jsi v rodině úžasných lidí i kočičích sestřiček. Víme, že jejich péče i láska je ta největší a kdyby se nám ozvali v budoucnu s nějakou adopcí i o půl noci, tak jim s radostí vyhovíme. 🥰
Stala jsi se další šťastnou kočičkou, tak si toho užívej po mnoho let. 😘
25. 10. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jsem 4 měsíční kočička Bella. 😽
Jsem velké zlatíčko, mazlíček, hodná a společenská.
Umím používat kočičí záchůdek a jsem velmi čistotná.
Mám krásný, černý, lesklý kožíšek.
Jsem zdravá, odčervená, čeká mě první očkování a za pár měsíců nutná kastrace.
Se svými rodiči se budu stále mazlit, budu jim kamarádkou a pokud mě nechají u sebe v posteli, tak jim budu na dobrou noc vrnět krásné pohádky. 😻
Chcete se už brzy mazlit se zlatíčkem Bellou?
📝 Pište nám do zpráv.